אוריין חגגה את אירוע הלקוחות השנתי ״אוריינפסט״

כאלף לקוחות הגיעו ללב הארץ 2, המתחם הלוגיסטי החדש של החברה, ונהנו מפסטיבל ענק ומושקע בסגנון אמריקאי ומהופעה של להקת טיפקס. באירוע נכח נשיא שנקר ארה״ב, ג׳פרי ברי, ובכירים נוספים מחברת שנקר


10:42 ,23.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

ביום חמישי האחרון 19.9.19 חגגה חברת אוריין את פתיחת השנה החדשה באירוע הלקוחות השנתי שלה - ״אוריינפסט״. השנה הקונספט עבר טוויסט בעלילה והוחלף לסגנון אמריקאי, וזאת בעקבות ביקורו של ג׳פרי ברי, נשיא שנקר ארה״ב, ובכירים נוספים מחברת שנקר.  

 

האירוע התקיים במתחם הלוגיסטי החדש של החברה, לב הארץ 2, אליו הגיעו כ-1,000  מלקוחות החברה ושותפים עסקיים, שנהנו מפסטיבל ענק ומושקע שכלל מגוון רחב של בירות אמריקאיות, משאיות אוכל, דוכני מקדונלדס ויריד משחקים בניחוח אמריקאי.

בחלק האומנותי עלתה לבמה להקת טיפקס וחבריה ביצעו את מיטב להיטי הלהקה ועוררו תחושת נוסטלגיה בקרב הקהל הרחב.

 

יו״ר אוריין, אופיר פינס, בירך את האורחים בשנה טובה והודה להם על שהגיעו לקחת חלק באירוע ולחגוג כמיטב המסורת וכן הודה ללקוחות על שיתוף הפעולה. פינס הוסיף כי ״השנה בחרנו לקיים את האירוע במרכז הלוגיסטי המתקדם, לב הארץ 2 שנחנך בתחילת השנה על מנת שתוכלו להכיר אותו ולהתרשם מקרוב״.

 

עוד ציין פינס כי החברה שואפת לעבר שטח אחסון 100 אלף מ״ר של לוגיסטיקה מודרנית ויעילה והוסיף כי ״אנו גאים ביכולות שלנו לשרת את הלקוחות״.

 

סמנכ״ל לקוחות אוריין, יריב פוזנר, ציין כי ״אנחנו שמחים להמשיך ולחגוג יחד עם לקוחותינו, בהפנינג ייחודי, ססגוני ושמח. שנה טובה לכולם״.