בראשית לוגיסטיקה חונכת משרדים חדשים במודיעין

החברה העתיקה את משכנה למתחם חדש שנבנה בעיר מודיעין. המשרדים המעוצבים והמרווחים מציעים סביבת עבודה חדשנית ומודרנית ועומדים בתנאי התו הסגול. אורי בן סעדון, מנכ״ל החברה: המעבר למודיעין - הגשמת חלום


09:54 ,08.07.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

בימים אלה מעתיקה חברת בראשית לוגיסטיקה את משכנה מאור יהודה למשרדיה החדשים במודיעין. החברה, שהוקמה בשנת 2007 על ידי אורי בן סעדון ואילן סיטבון, מעסיקה כיום כ-40 עובדים.

 

משרדי הסניף הראשי במודיעין מתפרשים על פני כ-520 מ״ר ומציעים לעובדים סביבת עבודה מודרנית ועיצוב חדשני ובחברה מדגישים שהם מרווחים משמעותית ומאפשרים להם לעמוד בתנאי התו הסגול להפעלת העסק תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות בתקופת משבר הקורונה.

 

המשרדים נמצאים במתחם רביעיית פלטיניום מודיעין בפארק הטכנולוגי וחברת בראשית היתה הראשונה להעתיק לשם את משרדיה לאחר 18 שעות פעילות ולאחר שהות של 13 שנה באור יהודה. מדובר בפרויקט בן ארבעה בנייני משרדים בני 5-6 קומות, מעל קומת מסחר וחניון תת קרקעי, עם שימושים מעורבים של מסחר, משרדים, מסעדות בילוי ופנאי.

 

נציין כי חברת בראשית מציעה מגוון רחב של פתרונות לוגיסטיים לאורך שרשרת האספקה ולדברי אורי בן סעדון מנכ״ל החברה, בראשית המשיכה לספק סל פתרונות רחב לאורך כל משבר הקורונה ואף הרחיבה את פעילותה. בן סעדון סיכם ואמר שהמעבר למשרדים המודרנים מהווים עבורו, כתושב העיר מודיעין, הגשמת חלום.