הסכם פעולה משולש לפתרון אוטומציה לניהול מחסנים ומרלו"גים

קבוצת אמן, המציעה פתרונות, ישרותים ומוצרים בתחום התוכנה, חתמה על הסכם עם טרנסטק מערכות ועם מאנטיס ישראל שיאפשר הטמעת מערך לוגיסטי ממוחשב


00:00 ,22.05.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת טרנסטק מערכות בע"מ חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם קבוצת אמן וחברת מאנטיס ישראל, במסגרתו יציעו שלוש החברות פתרון אוטומציה ברת מימון להקמה ולניהול של מחסנים ומרכזים לוגיסטיים.

פתרון אוטומציה ברת מימון מאפשר לחברות בישראל להטמיע וליישם בו זמנית מערך לוגיסטי ממוחשב, הכולל מכונות אוטומטיות לאיחסון ולליקוט מהיר ותוכנה לניהול מלאי המחסן (WMS) תחת ניהול ספק אחד. הפועל היוצא הוא פתרונות יעול ודיוק התפעול, תוך צמצום משמעותי של ההשקעה והסיכון בפרויקט במחיר שמפחית את העלויות משמעותית.

תוכנת ה-WMS מאפשרת לנהל ולבקר בזמן אמת את כל פעילות רצפת המחסן, במטרה להגביר את פרודוקטיביות העובדים, לשפר את אמינות המלאי ולהגביר את רמת השירות ללקוח. מכונות האיחסון והליקוט האוטומטיות מאפשרות לחסוך בשטח ובמשאבי מחסן ולהגביר את קצב הליקוט והדיוק.

מנהל פיתוח עסקי למוצרי ECM / WMS / ERP בקבוצת אמן שמוליק בועז: "בשנים האחרונות אנו רואים שינוי מגמתי בשוק המקומי, שמחפש ערך מוסף לפתרונות החומרה והתוכנה בניהול מערך האספקה והלוגיסטיקה. האוטומציה המשולבת עם ניהול ממוחשב של המחסן מייעלת תהליכים וחוסכת לארגון משאבים, זמן וכוח אדם".

אמר יותם בן ארי, דירקטור חברת מאנטיס ישראל: "החיבור הייחודי בין חברת מאנטיס ישראל, חברת טראנסטק וקבוצת אמן, מאפשר ללקוחותינו בארץ ליהנות מפתרונות העומדים בחזית הטכנולוגיה ובמחיר בר מימון".

יצוין שקבוצת אמן מובילה את שוק ה-IT בישראל עם עולם של פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום התוכנה. לחברה המונה כ-1000 עובדים ופועלת ממשרדים ראשיים בישראל, חברות בנות בארץ ובמזרח אירופה (פולין ורוסיה).