רב בריח השיקה מרכז לוגיסטי בבאר שבע

המרכז הלוגיסטי, שנבנה בהשקעה של 4 מיליון שקל, יתפרש על פני שטח של כ-1,500 מ״ר ויוקם באזור התעשייה של העיר. שמואל דונרשטיין, יו״ר ובעלי רב בריח: המרלו״ג החדש יאפשר מצוינות תפעולית לאורך כל שרשרת האספקה


10:54 ,11.06.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת רב בריח ממשיכה להגדיל את כוחה בישראל ומקימה מרכז לוגיסטי חדש בהשקעה כוללת של 4  מיליון שקל. המרכז, שיתפרש על שטח של כ-1,500 מ״ר, יוקם באזור התעשיה של באר שבע, ויספק מענה תעסוקתי לתושבי האזור.

 

המרכז הלוגיסטי יכלול בתוכו את כל סל המוצרים הרחב של החברה. זאת לצד שני מרכזים נוספים שהחברה מפעילה בצריפין ובעיר חיפה.

 

שמואל דונרשטיין, יו״ר ובעלים חברת רב בריח: ״אני שמח לחגוג פתיחת מרלו״ג חדש נוסף והפעם בבירת הנגב. פתיחת המרלו״ג תשפר את השירות לאלפי לקוחותינו בכל אזור הדרום ותאפשר מצוינות תפעולית לאורך כל שרשרת האספקה. אנו מאמינים בתוצרת כחול לבן ומכירת מוצרים תוצרת ישראל שמתחרים באיכותם ובשרות בתוצרת חוץ. מאחל ברכה לעובדים החדשים בבאר שבע ולחברה כולה״.

 

מחברת רב בריח נמסר כי מהלך זה ממשיך את פעילותה של החברה בפריפריה ב-45 השנים האחרונות אשר מפעילה שבעה מפעלים ברחבי הארץ בהם שישה מפעלים הנמצאים באשקלון: מפעל דלתות פלדה, מפעל מוצרי נעילה, מפעל ייצור מוצרי מיגון, מפעל שערים ומשווי גובה, מפעל מערכות סינון ואב״כ ומפעל חדש לחיתוך וגלוון פלטות. מפעל נוסף הינו מפעל דלתות הפנים שנמצא בכרמיאל.  החברה מעסיקה נכון להיום בישראל כ-900 עובדים, וצפויה להעסיק כ-1,000 עובדים נוספים במפעל חדש שעתיד להיפתח בשנת 2021 בעיר אשקלון.