משבר הקורונה: וובינר מיוחד יתמקד במנגנוני המענקים של רשות המסים

הוובינר המיוחד, שייערך בהנחייתו של אמיר שני, סגן נשיא איגוד לשכות המסחר, יארח הפעם את מר ערן יעקב, מנהל רשות המסים, שיסקור את התנהלות רשות המסים במהלך תקופת הקורונה ויענה על שאלות המשתתפים


14:17 ,05.05.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

 ביום חמישי הקרוב בשעה 12:00 בצהריים יערוך אתר PORT2PORT וובינר מיוחד שיועבר בשידור חי ויתמקד במנגנוני המענקים ופעילות רשות המסים בתקופת הקורונה. הוובינר המיוחד, שייערך בהנחייתו של אמיר שני, סגן נשיא איגוד לשכות המסחר, יארח הפעם את מר ערן יעקב, מנהל רשות המסים, שיסקור את התנהלות רשות המסים במהלך תקופת הקורונה ויענה על שאלות המשתתפים. אין ספק כי מפגש זה הינו בגדר חובה ליבואנים וליצואנים שנמצאים במגע עם רשות המסים לאורך הליכי העבודה השונים.

 

מומלץ להירשם לוובינר מראש שכן מספר המקומות הינו מוגבל. שימו לב – ההשתתפות הינה בפורמט ״צפה והקשב״ בלבד, כך שאין צורך להתקין מיקרופון או מצלמה. את השאלות יש לכתוב בעת ההרשמה לפאנל. להרשמה לוובינר שייערך ביום חמישי הקרוב לחצו כאן.

 

נזכיר כי עד כה יזם אתר PORT2PORT שלושה וובינרים מקצועיים שהתקיימו בשידור חי באמצעות אפליקציית ״זום״ וזכו להצלחה ולהשתתפות חסרת תקדים. ההשתתפות בוובינר בשלב זה הינה ללא תשלום אולם יש להירשם אליו מראש.