אייטרנס לוגי׳יסטקס הפעילה מטוס בואינג 777 עם ציוד רפואי מסין

החברה חכרה מטוס שלם עבור ש.א.ג עם מטען שכלל ציוד רפואי עבור בסיסי צה״ל. ל הטיסה היו למעלה מ-4,000 קרטונים קשורים ומאובטחים לכיסאות הנוסעים


11:04 ,16.04.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

אייטרנס לוג׳יסטיקס בע״מ חכרה מטוס בואינג 777 עבור ש.א.ג Shaag - ציוד עזרה ראשונה החייאה ובטיחות, עם מטען עבור משרד הביטחון.

 

אייטרנס לוג׳יסטיקס בע״מ נבחרה להפעיל פרויקט גדול ולחכור מטוס שלם עם חוזה ישיר ללא שותפים במטוס בואינג טריפל777 מהצ׳רטרים הגדולים שהגיעו לנתב״ג עם ציוד רפואי מלא עבור בסיסי צה״ל.

 

הטיסה נחתה בנתב״ג לאחר טיסה ישירה מנמל התעופה של גוונז׳ו בסין ועליה יותר מ-200 CBM אשר נחתו בישראל ביום שלישי האחרון, 14 באפריל, בשעה בבוקר. על הטיסה היו למעלה מ-4,000 קרטונים ובהם ציוד עזרה ראשונה החייאה ובטיחות שייבאה חברת ש.א.ג שירותי רפואה.

 

ש.א.ג Shaag - ציוד עזרה ראשונה החייאה ובטיחות, חברת ש.א.ג. שירותי רפואה נתנה בנו את האמון לשנע עבורם יותר מ-4,000 קרטונים במטוס צ׳רטר עם טיסה ישירה מנמל גוונזו שבסין ועד לישראל, יותר מ -200 CBM אשר נחתו אתמול ה-14 באפריל בשעה 07:10 בבוקר.

 

שירותי הקרקע של חברת ״סוויספורט״ פעלו לסייע במשימה. המסוף קלט את כל הקרטונים בסביבות 10:00 בבוקר, (מדובר בקליטה של קרטונים רבים לעומת קליטה של משטחים) זאת בשל המורכבות בהעמסת מטוס נוסעים עם קשירות ואבטחת המטען מהודק לכיסאות. מחברת אייטרנס נמסר כי היא ביקשה להעמיס חמש משאיות שיספקו כ-50% מהמטוס ואת יתרת המטוס היום (יום חמישי).

 

אמיר סכר מחברת אייטרנס לוג׳יסטיקס ביקש להודות לכל החברות שהיו שותפות במאמץ לשנע את המטען תחת הגבלות זמן בתקופה מאתגרת זאת, וגם לעובדי אייטרנס אשר בחלקם עובדים מהבית.