אייל סלע לוגיסטיקה משיקים אפליקציית אייפון לחישוב נפח מטענים

החברה מפעילה החל מהיום אפליקציה שלישית לבעלי ניידי אייפון המאפשרת להזין את משקל ומידות המטען ומחשבת את המשקל לחיוב לפי יחס משקל/נפח המקובל בשילוח בינלאומי בהובלה אווירית וימית


00:00 ,10.02.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

מחברת אייל סלע לוגיסטיקה בינלאומית נמסר כי היא משיקה החל מהיום אפליקציית אייפון נוספת בחינם לנוחיות לקוחותיה. האפליקציה מכילה מחשבון המאפשר לחשב משקל ו/או נפח לחיוב בהתאם ליחס המקובל למטענים בהובלה אווירית ולמטענים חלקיים בהובלה ימית ויבשתית.

עוד נמסר כי, האפליקציה מאפשרת להזין את משקל ומידות המטען והיא מחשבת את המשקל לחיוב לפי יחס משקל/נפח המקובל בשילוח בינלאומי בהובלה אווירית וימית. בהובלה אווירית יחס נפח:משקל (1:6) ובהובלה ימית יחס נפח:משקל (1:1). לדוגמא, מטען בעל משקל פיזי של 120 ק"ג ונפח של 1 מ"ק, יחויב בהובלה אווירית לפי משקל נפחי של 166 ק"ג.

עוד מציינים בחברת אייל סלע לוגיסטיקה כי, המחשבון מועיל למי שמתעניין בשילוח מטענים או עוסק בשילוח בינלאומי, לעוסקים בסחר חוץ, יצוא וייבוא, ליבואנים, ליצואנים, לחברות שילוח בינלאומי, ספנות ותעופה. לדברי, אייל סלע, מנכ"ל החברה, "בעקבות האפליקציה הראשונה- מדריך לשילוח בינלאומי- שהושקה בנובמבר 2010, קיבלנו פניות לפיתוח אפליקציות ייחודיות נוספות. בהמשך לפניות פיתחנו את אפליקציית המחשבון ואפליקציה נוספת שמכילה סוגי מכולות להובלה ימית".

סלע הוסיף כי, "מדובר באפליקציה שימושית וחדשנית, המשנה ומפשטת את הטיפול בתהליך שילוח המטענים ועשויה לחסוך זמן ולמנוע טעויות, במיוחד כשנדרש חישוב הנפח לכמות גדולה של אריזות במידות שונות באותו מטען. אנו רואים חשיבות עליונה לעמוד בחזית הטכנולוגיה ונמשיך לפתח מוצרים חדשים שבאמצעותם לקוחותינו יוכלו לייעל ולשפר את תהליכי הייבוא והייצוא דרכנו".

עוד נמסר כי, ניתן להוסיף את האפליקציה בחינם בחנות האפליקציות של אפל, לבעלי טלפון מסוג אייפון. להורדת האפליקציה יש להקליד בשורת החיפוש "CARGOLATOR" או דרך קישור

http://itunes.apple.com/il/app/cargolator/id406022563?mt=8