גולד בונד תקים מרכז לוגיסטי למסחר מקוון באשדוד

החברה בוחנת הקצאת כ-20 אלף מ״ר ממבנה קיים באשדוד לטובת הקמת מרכז לוגיסטי רובוטי בהשקעה התחלתית של כ-5 מיליון דולר. תספק במרכז שירותי לוגיסטיקה לחברות אי-קומרס


13:00 ,30.11.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת גולד בונד אשר נמצאת בשליטת שלומי פוגל ומשפחת שמלצר פרסמה אתמול את הדוחות הכספיים של החברה מהם עולה כי לחברה רוו נקי של כ-14 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2017 – עלייה חדש לעומת התקופה המקבילה אשתקד במהלכה החברה הרוויחה 8.7 מיליון שקל. מהחברה נמסר כי חלק מהגידול ברווח ניתן להסביר בגידול בפעילות של חברת מספנות ישראל אשר לגולד בונד יש בה מניות.

 

החברה ציינה בדוחות כי היא בוחנת כניסה לתחום פעילות המסחר המקוון אי-קומרס, באמצעות הקמת מרכז לוגיסטי-רובוטי בשטח המצוי בהחזקתה באשדוד. במסגרת זו, מציינת החברה, היא תספק שירותי לוגיסטיקה, שירותי לוגיסטיקה צד שלישי (3PL) וכי בכוונתה להפעיל במרכז הלוגיסטי שירותי קליטה, מיון, אריזה ומשלוח של מוצרים שונים כשירות לחברות אי-קומרס או גופים דומים.

 

גולד בונד ציינה עוד כי היא בוחנת הקצאת כ-20 אלף מ״ר מהמבנה המצוי ברשותה לצורך הקמת המרכז הלוגיסטי-רובוטי וכן החליטה להקצות סכום של עד כ-5 מיליון דולר לצורך השקעה ראשונית בהקמת המרכז – סכום שישמש להקמת המרכז, הכשרת השטחים וברכישת ציוד טכנולוגי, רובוטי ומחשובי הנדרש לשם כך.

 

מחברת יחסי הציבור של גולד בונד נמסר כי בכוונתה להקים מרכז לוגיסטי למסחר מקוון באשדוד, וכי המרכז החדשני יהיה מרכז רובוטי למיון ומשלוח של מוצרים מישראל ומחו"ל.