החל מינואר 2020: עמית מייצגת את Geodis בישראל

החל מתחילת השנה חברת עמית מייצגת בישראל את ענקית הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי Geodis הצרפתית. אמיר שני: המעבר ל- Geodis היה שקוף לגמרי לציבור לקוחותינו ונעשה באופן חלק. רון בארי: נחשפנו במהירות למתודולוגיה וליצירתיות של הצרפתים


11:32 ,05.01.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

החל מתחילת השנה חברת השילוח עמית מייצגת רשמית בישראל את ענקית הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי הצרפתית Geodis. 

 

בראיון שערכה מערכת PORT2PORT עם אמיר שני ורון בארי, המנכ״לים המשותפים של חברת עמית, ויפורסם במלואו בקרוב במגזין, מספרים השניים כי היו מודעים לרוכשים פוטנציאלים של פנלפינה במשך החודשים שקדמו להשתלטותה של DSV על מניות פנלפינה, והכינו תכנית מגירה לשינוי הצפוי. 

 

אמיר שני: ״המעבר ל- Geodis היה שקוף לגמרי לציבור לקוחותינו ונעשה חלק לגמרי הן מן הצד של מתן השירות ללקוחות והן מהשנויים הפנימיים שהכנו מבעוד מועד. זאת ועוד, אנו גאים בעובדינו שנתנו את מיטב היכולת והניסיון שלהם בהעברת התנועה של לקוחותינו ובקליטתה של הרשת החדשה״. 

 

רון בארי: ״יש הבדל גדול בין התפיסה הצרפתית לתפיסה השוויצרית, נחשפנו במהירות למתודולוגיה וליצירתיות של הצרפתים. קיבלנו מהם חומרים רבים והיה מרתק לראות את החשיבה, ההתמקדות בשירות מקצה לקצה עבור הלקוח וההסתכלות ב- Core Business שלו - זו המומחיות של Geodis וזה הערך המוסף שלה״.  

 

אמיר שני: ״הרגשנו באופן מיידי בהבדל של עולם ומלואו. קלטו אותנו כמו בני משפחה. קיבלנו פניות מסניפי החברה בכל רחבי העולם - רצו לדעת איך אפשר לעזור, איך אפשר לסייע, מה ניתן לעשות. הרגשנו כאילו כל רשת ג׳יאודיס קיבלה ׳צו 8׳ לקליטתה של עמית״. 

 

כזכור, חברת עמית ייצגה מאז תחילת פעילותה – מזה כ-57 שנה – את חברת הלוגיסטיקה והשילוח השוויצרית פנלפינה (Panalpina), האחרונה נרכשה על ידי חברת DSV הדנית. 

 

לחברת Geodis הצרפתית 41 אלף עובדים ברחבי העולם עם משרדים ב-67 מדינות ועם פעילות לוגיסטית בכ-120 מדינות. החברה מעניקה שירותי שילוח בינלאומי, חוזים לוגיסטיים, הפצה ושירותי אקספרס, הובלה יבשתית, ואופטימיזציה של שרשרת האספקה. מחזור ההכנסות השנתי של החברה עומד על 8.2 מיליארד יורו. החברה הינה חברת בת של חברת הרכבות הצרפתית.