חברת Alltrans תייצג את לשקו בישראל

הליך החפיפה בין שתי סוכנויות עמילות המכס והשילוח כבר החל והוא יגיע לשיאו ב-15 בספטמבר. עמנואל שניידר: נקלוט אלינו את רוב העובדים של לשקו בישראל


13:27 ,25.08.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

בעקבות חתימה על הסכם הצהרת כוונת בין חברת ALLTRANS העולמית לבין חברת Leschaco הגרמנית מונתה חברת ALLTRANS ישראל לנציגת חברת Leschaco בישראל. ידיעה רשמית תפורסם בקרוב באתר חברת ALLTRANS העולמית.

 

הליך החפיפה בין שתי סוכנויות עמילות המכס והשילוח כבר החל והוא יגיע לשיאו ב-15 בספטמבר, כאשר שני המשרדים ימוזגו למשרד אחד – חברת ALLTRANS בישראל אשר משרדה נמצא בלוד.

 

עמנואל שניידר, הבעלים המשותף של ALLTRANS שירותים לוגיסטיים בישראל וסוכן מכס ומשלח בעל ניסיון רב שנים בתחום, מסר כי החברה תקלוט לשורותיה את רוב העובדים של Leschaco ישראל. "נמשיך לטפל בכל הקשור במשלוחים של לשקו ישראל – הם פשוט יעברו דרך אול-טראנס ישראל. לא יהיה שינוי בהסכמי העבודה מול הלקוחות, הדבר היחיד שישתנה זה השם על החשבונית", אמר שניידר בשיחה עם מערכת port2port.

 

חברת ALLTRANS העולמית הינה חברה ותיקה עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום עמילות המכס והשילוח עם סניפים בלפחות 25 יעדים בעולם ומשרדיה הראשיים נמצאים במילאנו, איטליה. מריו דיסניי, משמש נשיא החברה ואף משמש כשותף גם בסניף הישראלי של החברה. כמו כן מר דיסייני הינו יו"ר ארגון המשלחים האיטלקי במילאנו.