חברת CEVA זכתה בפרס ״חברת הלוגיסטיקה של השנה״ באיטליה

זוהי זכייה שמינית של החברה בתואר היוקרתי באיטליה. הפרס הוענק לחברת CEVA הודות להתמקדותה באנשים ובחדשנות. החברה מפעילה דסק ישראלי ייעודי במילאנו


14:01 ,23.10.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

 

חברת CEVA לוגיסטיקה, אחת מחברות ניהול שרשרת האספקה ​​הגדולות בעולם, זכתה בתואר ״חברת הלוגיסטיקה של השנה״ באיטליה בפעם השמינית. הפרס, אשר הוענק על ידי איגוד Assologistica, האיגוד האיטלקי המוביל של חברות הלוגיסטיקה, הוענק לחברת CEVA בעקבות התמקדותה באנשים וחדשנות.

 

מר מריו קאדונה, מנכ״ל חברת CEVA איטליה, ציין עם הזכייה כי "זהו כבוד גדול לקבל את פרס ׳חברת הלוגיסטיקה של השנה׳, והוא מוקדש לנכס החשוב ביותר שלנו -  האנשים שלנו. על מנת להמשיך ולצמוח בעסקים, חשוב מאוד להיות בעל חזון אסטרטגי לגבי המיומנויות של מחר וזאת כדי להבטיח את הרמה המקצועית שהלקוחות שלנו דורשים ולטפח את האסטרטגיה העסקית של החברה בתחום החדשנות״.

עוד ציין קאדונה כי ״ישראל היא אחד היעדים החשובים עבורנו, ואנו משקיעים שנים רבות בקשרים עם ישראל ואף הקמנו דסק ישראלי ייעודי במילאנו״.

 

נציין כי חברת CEVA מיוצגת בישראל על ידי חברת קרגו אמרפורד וכי החברה מפעילה דסק ישראלי ייעודי במילאנו המנוהל בידי בכיר דובר עברית שמנהל את צוות ישראל כבר למעלה מ-12 שנה. 

 

אלי מלניק, מנכ״ל משותף בקרגו אמרפורד, המייצגת בלעדית את CEVA בישראל, ציין עם היוודע קבלת הפרס באיטליה כי ״אנחנו משקיעים משאבים רבים בפעילות שלנו מול CEVA איטליה, מחזקים את הקונסולידציות השבועיות היוצאות מדי שבוע משלושה נמלים באיטליה ואת הקונסולידציות האוויריות, מעניקים שירותי door to door ליבואנים וליצואנים הישראלים ומציעים שירותים גם בתחומי פעילות נוספים כגון פרויקטים״.

 

נציין כי פרס איגוד Assologistica מוענק זו השנה ה-11 ברציפות ונחשב לפרס היוקרתי ביותר המוענק בתחום הלוגיסטי באיטליה.

 

חברת CEVA לוגיסטיקה הינה אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום ניהול שרשרת האספקה ומעסיקה כ-41 אלף עובדים ביותר מ-160 מדינות.