חברת CNW מרחיבה את נוכחותה באסיה ופותחת שני משרדים חדשים

החברה הודיעה על פתיחתם של שני משרדים בטייוואן ומלזיה, כחלק מהתרחבותה הגלובלית. הסניפים החדשים יסייעו לשיפור יכולות האיסוף ומסירת המשלוחים באסיה ויתרמו במתן שירות יעיל ומהיר יותר


12:31 ,11.10.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת CNW הודיעה על פתיחתם של שני משרדים בטייוואן ומלזיה, כחלק מהתרחבותה הגלובלית. מהחברה נמסר כי פתיחת משרדים אלו הינה תוספת חיונית לשאר הסניפים הפרוסים באזור.  

 

מהחברה נמסר כי רמת הביקוש למשלוחים דחופים באזור גבוהה ולכן סניפים אלו יסייעו באופן ניכר לשיפור יכולות האיסוף ומסירת המשלוחים באסיה ויתרמו במתן שירות יעיל ומהיר יותר ללקוחות הגלובליים וללקוחות החברה בישראל. נציין כי לחברה יש כיום 11 משרדים פעילים באסיה.

 

מחברת CNW נמסר: ״טייוואן הינה מוקד מרכזי בייצור ופיתוח מוצרים ובה מספר תעשיות בולטות כאשר חלקן נמצאות בעמדת הובלה עולמית, בייחוד תעשית השבבים. סניפים אלו ירחיבו את פעילות המשרדים הקיימים באזור: סינגפור, בייג׳ין, הונג קונג, שנדו, דליאן, צ׳אנגצ׳ון, שנחאי, וייטנאם וטוקיו. המשרדים במדינות אלה, יחד עם השותפות הקיימת עם חברות התעופה, יגבירו את רמת השירות והמהירות במשלוחים אליהן ומהן״.

 

חברת CNW פועלת בתחום הלוגיסטיקה והבלדרות כבר למעלה מ-34 שנה ומתמחה בעיקר במשלוחים בינאלומיים דחופים. לחברה כעת 20 משרדים ברחבי העולם.