חברת DHL Express פתחה רשמית את המרכז החדש בבריסל

המרכז הלוגיסטי החדש נבנה בהשקעה של למעלה מ-140 מיליון אירו והוא מצויד בטכנולוגיות החדשניות ביותר. צפוי להגדיל פי 4 את הפעילות בבריסל לכ-42 אלף משלוחים בשעה. מציע קישורי אוויר וקרקע למספר רחב של יעדים


12:50 ,25.02.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת DHL Express, בין החברות המובילות בעולם בתחום הלוגיסטיקה והאספקה, פתחה ביום חמישי האחרון את מרכז המיון האזורי החדש שלה בנמל התעופה של בריסל. המרכז החדשני של החברה מצויד בטכנולוגיית הלוגיסטיקה העדכניות ביותר, וצפוי להגדיל כמעט פי ארבעה את קיבולת הפעילות בבריסל ל-42,000 משלוחים לשעה.

 

מרכז המיון החדש, או ה״HUB״ החדש, נבנה בהשקעה של למעלה מ-140 מיליון אירו, כולל הוצאות שכירות, והוסיף כ-200 משרות חדשות של חברת DHL בנמל התעופה, שלוש שנים לפני המועד המתוכנן.

 

קן אלן, מנכ״ל DHL Express אמר: ״בריסל משחקת תפקיד מכריע ברשת של DHL Express העולמית. מרכז המיון בבריסל הוא אחד המרכזים הגדולים ביותר שלנו בעולם ובגלל מיקומו בלב הלוגיסטי של אירופה, הוא גם ממלא תפקיד חשוב בחיבור בין חברות מאזור זה לבין העולם. מרכז המיון החדש הוא חלק מרכזי מתוכנית ההשקעות העולמית של החברה והוא יתמוך בצמיחה שלנו, ביעילות הרשת שלנו וברמה הגבוהה של איכות בגללה לקוחות פונים לחברה שלנו״.

 

מרכז המיון החדש משתרע על פני שטח של 36,500 מ״ר (כולל מחסנים ומשרדים) כמעט פי ארבעה מהקיבולת הקודמת של מרכז החברה בבריסל. בתפוקה מלאה, שתי מערכות המיון האוטומטיות של הרכזת יכולות לעבד עד 42,000 חבילות לשעה, מה שהופך אותו למרכז החמישי בגודלו ברשת DHL העולמית. מרכז המיון מציע קישורי אוויר וקרקע למספר רחב של יעדים אירופיים, כמו גם חיבורים בין יבשתיים ישירות לאמריקה, המזרח התיכון ואפריקה.

 

לפתיחה הרשמית של מרכז המיון החדש בבריסל הגיעו כ-200 אורחים בהם פוליטיקאים בלגים, ביניהם סגן ראש הממשלה ושר הפנים יאן ג׳מבון, סגן ראש הממשלה ושר האג׳נדה הדיגיטלית, טלקום ושירותי הדואר אלכסנדר דה קרו, שר הניווט הפדרלי, פרנסואה בלוט, ושר הניידות הפלמי בן וייטס, כמו גם נציגי לקוחות גדולים כגון מועדון הכדורגל של RSC Anderlecht ודלוקס.

 

דני ואן הימסטה, מנכ״ל DHL Express בלגיה ולוקסמבורג, אמר: ״מרכז המיון החדש מאפשר לנו לספק שירות טוב עוד יותר ללקוחות שלנו. אנחנו יכולים לעזור לבלגיה להיות מחוברת אפילו טוב יותר לאירופה והעולם. אנו מטפלים בצרכים של לקוחות מכל הגדלים ומכל מגזרי התעשייה בשוק הבלגי. עם מרכז המיון  החדש שנותן לנו קיבולת נוספת, מהירות וגמישות, גבולות לאומיים לא צריך להיות מכשול ללקוחות שלנו״.