חברת ICL: מבצע בזק להבאת מקפיאים ייחודיים עבור חיסוני הקורונה

אמש סיפקה ICL במבצע בזק, משלוח ראשון בסדרת משלוחים של המקפיאים ממחסני היצרן אל מרלו״ג טבע – סל״א. משלוחים נוספים של מקפיאים בדרכם לישראל ויסופקו בימים הקרובים


13:19 ,17.12.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

היערכות מערכת הבריאות לקראת חיסון מיליוני אזרחי ישראל נגד קורונה נמצאת בשיאה. כ-3 מיליון מנות חיסון נוספות של חברת פייזר צפויות להגיע לישראל בימים ובשבועות הקרובים. חיסוני חברת פייזר מחייבים כידוע, שמירה בטמפרטורה של מינוס 70 מעלות.

 

בחברת ICL התקבלה פניה מחברת יגב ציוד רפואי ואנליטי, היבואנית הבלעדית של פנאסוניק, למבצע להבאתם של מקפיאים ייעודיים עבור כ- 3 מיליון מנוח חיסון נוספות של חברת פייזר, הצפויות להגיע לישראל בימים ובשבועות הקרובים.

 

אמש (יום ד׳) סיפקה ICL במבצע בזק, משלוח ראשון בסדרת משלוחים של המקפיאים ממחסני היצרן אל מרלו״ג טבע - סל״א, שנבחרה כמפיצה הבלעדית של חיסוני הקורונה.

משלוחים נוספים של מקפיאים בדרכם לישראל ויסופקו בימים הקרובים על ידי ICL ליעדם על מנת להבטיח את שמירת מיליוני החיסונים של חברת פייזר בתנאים המחויבים.

 

מנכ״ל ICL, ערן תמיר: ״ההיערכות למבצע החיסון היא צורך לאומי ואנחנו ב-ICL גאים כמובן לקחת בו חלק. המבצע הלוגיסטי של הבאת המקפיאים הייעודיים, מנוהל כעת על ידינו כמבצע בזק, בהתאם לצורך השעה ולהתחייבות שלנו כלפי לקוחותינו וכלפי מערכת הבריאות. מדובר בתהליך מורכב ורגיש שחייב להתקיים במהירות, דיוק ו-100% הצלחה. אני שמח מאד שאנחנו מצליחים בכך״.