יום עיון בטרנסוורלד: ״מתאימים עצמנו לעולם הדיגיטלי״

כך סיכמו בטרנסוורלד את יום העיון שערכו ליותר מ-150 יבואנים לקראת העלייה לאוויר של מערכת שער עולמי. יעקב מור, מנכ״ל טרנסוורלד: עידן חדש בהתנהלות היומית מול מכס ישראל


09:07 ,14.11.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

יותר מ-150 יבואנים לקחו חלק ביום עיון שערכה חברת טרנסוורלד לקראת העלייה לאוויר של מערכת שער עולמי של המכס.

 

לקוחות החברה, נציגתה הבלעדית בישראל של Expeditors International, התכנסו במלון הרודס בהרצליה לארוחת בוקר עשירה ומפנקת שלאחריה נפתח יום העיון.

 

"אנו בפתחו של עידן חדש של תהליכי עבודה יעילים יותר ופשוטים יותר בהתנהלות היום יומית שלנו מול מכס ישראל", אמר יעקב מור מנכ"ל טרנסוורלד. "התהליכים עליהם נשמע היום משפיעים על כולנו - קהילת היבואנים, המשלחים ועמילי המכס כאשר המטרה המשותפת היא אחת – לפשט את תהליכי הסחר ויבוא הסחורות ולהתאים אותם לעולם הדיגיטלי של המאה ה-21", הוסיף.

 

בהמשך היום הועברו הרצאות מקצועיות על ידי אבירם אברמוביץ', מנהל תחום בכיר תש״ר והערכת סיכונים במנהל המכס, וצביקה גלילי, מנהל פיילוט שער עולמי במנהל המכס. השניים הרחיבו על השינויים הצפויים עם עליית המערכת החדשה לאוויר ועל היערכות המכס בנושא. היום המשיך עם הרצאה מרתקת של עו"ד גיל נדל ועו"ד דייב זיתון ממשרד גולדפרב בדבר תצהיר יבואן ודיווח ערך למכס בעידן שער עולמי, ונחתם עם מצגת מאת בועז אלקנה, מנהל מוצר של תוכנת LOGBOX. זה האחרון הדגים לנוכחים את יכולותיה של התוכנה שמשמשת בין היתר כפלטפורמה לארכיון מסמכים דיגיטלי בעידן שער עולמי.

 

"אנחנו נרגשים לארח כאן רבים מלקוחותינו ולשתף אותם בתהליכים אותם עברנו בשנה וחצי האחרונות. מבחינתנו מדובר גם בסיום תקופה ארוכה של השקעה בתשתיות, תכנון והכנות לקראת הרגע הזה של עליית שער עולמי", סיכם דורון ינאי, סמנכ"ל יבוא בטרנסוורלד.