לרגל 20 שנות שותפות עם ICL: בכירי DACHSER העולמית ביקרו בישראל

יו״ר וחברי מועצת המנהלים של קבוצת DACHSER העולמית השלימו ביקור מיוחד בישראל, לכבוד 20 שנות שותפות עם קבוצת ICL. בכירי הקבוצה העולמית סיירו באתרים שונים וקיימו סדרת פגישות עם בכירים בתעשיות המקומיות


13:42 ,27.07.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

יו״ר וחברי מועצת המנהלים של קבוצת DACHSER העולמית השלימו ביקור מיוחד בישראל, לכבוד 20 שנות שותפות עם קבוצת ICL. חברי מועצת המנהלים התקבלו עם הגעתם לישראל לסיור ישראלי וחוויתי במוזיאון ע״ש יצחק רבין ומפגש שיח עם גב׳ דליה רבין. במהלך ימי הביקור, סיירו בכירי הקבוצה העולמית באתרים שונים וקיימו סדרת פגישות עם בכירים בתעשיות המקומיות המובילות ובכירים במשק ובענף המטען הישראלי.

 

חברי מועצת המנהלים הביעו את הערכתם לשוק המטען המקומי ולקהל הלקוחות הישראלים. מר אדוארדו פודסטה, DACHSER COO Air & Sea  ציין כי חברי מועצת המנהלים של דקסר העולמית, אשר עבור חלקם זה ביקור ראשון בישראל, התרשמו עמוקות משוק המטען המקומי, מהתעשיות הישראליות ומקשרי הלקוחות ההדוקים.

 

מר איל פז, מנכ״ל קבוצת ICL: ״אני מודה ליו״ר ובכירי קבוצת דקסר העולמית על בחירתם להגיע הנה ולהביע את הערכתם לשיתוף הפעולה המצוין בין הקבוצות ואת הערכתם לקהל הלקוחות הישראלים שלנו. התמורות הכלכליות והמדיניות באזורנו טומנות בחובן הזדמנויות גדולות עבור שוק המטען המקומי ואלו נדונו בהרחבה עם שותפינו הבינלאומיים בביקור הנוכחי״.

 

מר ערן תמיר, מנכ״ל ICL Global: ״אני שמח לסכם ביקור מוצלח במיוחד של יו״ר וחברי מועצת המנהלים של קבוצת דקסר הבינלאומית. בעידן של שרשראות אספקה גלובליות עוצמתיות, שיתוף הפעולה האיתן וארוך השנים DACHSER-ICL מגלם יתרונות משמעותיים שרק הולכים ומתעצמים. על רקע זה, קיימנו דיונים בלתי אמצעיים עם בכירי דקסר על ההזדמנויות והצרכים הייחודיים של שוק המטען המקומי והרחבת שיתופי הפעולה העולמיים בין הקבוצות לטובת לקוחותינו הישראלים״.