מנטפילד זכתה בחוזה שילוח של משרד הביטחון

זו הפעם השנייה ברציפות שחברת הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי, שלה 16 משרדים ברחבי העולם, זוכה בחוזה של המשרד


00:00 ,31.10.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי מנטפילד זכתה במכרז של משרד הביטחון ליבוא וליצוא של ציוד מאירופה. משך המכרז הוא ארבע שנים.

זו הפעם השנייה ברציפות שמנטפילד, שהיא בעלת ניסיון רב בשילוח ולוגיסטיקה של תעשיות ביטחוניות בארץ ובעולם, זוכה במכרז השילוח של משרד הביטחון.

במכרז התמודדו כל חברות השילוח הגדולות הישראליות, וכן חברות הנמצאות בבעלות של חברות בינלאומיות.

מדובר במכרז שילוח בינלאומי ולוגיסטיקה, הכולל את כל הפעילויות הלוגיסטיות הנדרשות לצרכי משרד הביטחון, ביניהן יבוא ויצוא, הובלה ימית, אווירית ויבשתית, עמילות מכס וכן פרויקטים ביטחוניים מיוחדים, הדורשים לוגיסטיקה מורכבת.

בשל הרגישות, במשלוחים ביטחוניים נדרשת גמישות ויצירתיות בכל שלב בשרשרת האספקה.

יצוין שמנטפילד היא בין החברות השילוח והלוגיסטיקה הגדולות היחידות בישראל, שהיא חברה ישראלית, תוצרת כחול-לבן, שהתרחבה ויצאה את גבולות הארץ בכוחות עצמה יצרה רשת גלובלית הגדלה בקצב מרשים. בבעלות הקבוצה 16 משרדים ברחבי העולם. בימים אלו היא מנהלת מגעים לפתיחת משרדים נוספים.

מנהל פיתוח עסקי בחברה תומר שמיר: "הפריסה הרחבה של משרדי מנטפילד ברחבי העולם היא שאפשרה לנו להגיש הצעה תחרותית במיוחד. המשרדים הגלובליים שלנו ערוכים בכל עת למתן שירות לוגיסטי כולל ברמה הגבוהה ביותר, תוך מציאת פתרונות יצירתיים וגמישות רבה. בזכות הרשת הגלובלית של מנטפילד, יש לנו את היכולת לתת שירות מהיר, איכותי ויעיל, בהתאם לרגישות וללוחות הזמנים הנדרשים בפרויקטים של משרד הביטחון".