מעין נבחרה כספק מצטיין של קוקה קולה ישראל

בכנס ספקים שקיימה קוקה קולה נבחרה קבוצת מעין כספק מצטיין של אגף הרכש בחברה. בקוקה קולה שיבחו את השירות שמספקת מעין ופרויקטים ייחודיים בייבוא בהן טיפלה עבורם


00:00 ,26.01.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

בכנס ספקים שקיימה חברת קוקה קולה ישראל ערכה החברה לספק מצטיין מכל אגף בקוקה קולה בתחומים שונים, כגון אריזה, פרסום, שיווק ועוד. כספק מצטיין של אגף הרכש נבחרה קבוצת מעין המתמחה בשילוח בינלאומי.

את הפרס על הזכייה העניקו לחברת מעין מנכ"ל חברת קוקה קולה, מר טל רבן, מנהל הרכש, מר שרון אשכנזי, ומנהלת הייבוא, גב' מלכה קרני.

מחברת מעין נמסר כי, בנימוקים להענקת תואר הספק המצטיין צוינו לשבח שירותי מעין. המצוינות שמפגינה החברה בשירותה- עמידה בלוח הזמנים, אופטימיזציה של פתרונות שילוח. איכות העבודה- איכות ביצוע, ראיית איכות המוצר הסופי בכל שלב בתהליך, השירות- מכוונות ללקוח, פתרונות בזמן מהיר, אחריות, יעוץ מקצועי וזמינות מלאה וחדשנות- הובלה של תהליכי יבוא ואישור של מוצר חדשים , יוזמה בפיתוח ממשקים טכנולוגים למול חברת קוקה-קולה.

עוד נמסר כי, צוינו לשבח מספר פרויקטים ייחודיים בייבוא שמעין טיפלה לאחרונה עבור חברת קוקה קולה.

מנכ"ל מעין, עוזי אהרוני, מסר כי חברת מעין גאה מאוד בזכייתה בתואר זה. אנו נמצאים כל העת בתהליכי התמקצעות ומצוינות מול קוקה- קולה תוך היכרות לעומק של דרישות הלקוח וצרכיו המיוחדים. אנו מודים לקוקה- קולה על בחירתה בנו ומתחייבים להמשך השירות ברמה הגבוהה ביותר לכל אורך השרשרת הלוגיסטית".