נשיא DHL העולמית בישראל

קן אלן הגיע לארץ בכדי להעניק תעודות הסמכה לצוות המנהלים של החברה בישראל, שסיימו קורס ניהול כחלק מתוכנית הכשרה בינלאומית


00:00 ,26.05.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

נשיאDHL העולמית קן אלן הגיע לביקור קצר בישראל, בכדי לחלוק כבוד למנהלי החברה שסיימו בהצלחה קורס ניהול כחלק מתוכנית ההכשרה הבינלאומית.

אלן הוא שהוביל את ההצלחה הגדולה של DHL בשנים האחרונות. הוא ונבחר לאחרונה על ידי מגזין העסקי הגרמני ""wirtschafpswoche כראשון מבין 133 מנכ"לים של חברות אירופאיות בעלות מחזור שנתי של למעלה ממיליארד דולר, שצלחו את המשבר הפיננסי באופן המרשים ביותר.

אלן מצא לנכון להגיע לארץ להעניק באופן אישי את תעודות ההסמכה ולהביע הוקרתו לצוות המנהלים בישראל, על שהיו החלוצים ביישום האסטרטגיה העולמית, והובילו אותה להצלחות ולביצועים הגבוהים בשנים האחרונות מבחינת הגידול המרשים בנתח השוק ובנתוני הרווחיות.

הקורס, "המנהל הבינלאומי המוסמך" שהתקיים בירושלים, מהווה חלק מתוכנית הדרכה אסטרטגית, שכוללת קורסים והכשרות מגוונות לעובדי ולמנהלי החברה בכל 220 המדינות בהם פעילה DHL. לאחרונה זכתה התוכנית במספר פרסים בינלאומיים והיא מועמדת לתואר שיאנית גינס מבחינת מספר המדינות בהן הועברה ההדרכה ומספר העובדים שסיימו אותה.

"לא בכל יום אנו עדים לביקור של נשיא החברה", ציין מנכ"ל החברה בישראל ציין אודי שרון, "אין ספק שהביקור הממלכתי העצים עבור המנהלים והעובדים את הערכים והעקרונות עליהם שמה דגש DHL אקספרס בעולם כולו. הביקור היווה חוויה גדולה לכל הצוות".