עמיטל דאטה: שיתוף פעולה נרחב עם INTTRA

שיתוף הפעולה בין שתי החברות יאפשר לחברת עמיטל להרחיב שירותיה ללקוחות בתחום הסחר הימי. INTTRA מספקת פתורונות אלקטרוניים לענף ההובלה הימית ברמה בינלאומית


00:00 ,09.02.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת עמיטל דאטה המספקת תוכנות ומפתחת מערכות סחר חוץ לענף ההובלה תשתף פעולה עם INTTRA, חברה בינלאומית המספקת פתרונות אינטרנטיים לתעשיית הסחר הימי. שיתוף הפעולה עם INTTRA יאפשר לעמיטל דאטה להגדיל את השירותים ללקוחותיה.

ב-INTTRA בירכו על המהלך. לדברי החברה, עמיטל דאטה נתפסת כמובילה בתחומה בישראל כבר 20 שנה והיא, עפ"י הודעת INTTRA הוכיחה את יכולתה לענות לדרישות המשתנות של הלקוחות ולשפר את תהליכי הסחר הגלובלי.

עוד צויין כי שיתוף הפעולה יאפשר לעמיטל דאטה להציע מעתה את הרשת הרחבה ביותר הקיימת של מובילים ימיים, תוך שימוש במערכות ה- E-Commerce המתקדמות של INTTRA לטובת ביצוע הזמנות, מעקב אחר מטען ופעולות מתקדמות נוספות.

עידו אמיתי, מנכ"ל עמיטל דאטה מסר כי, "הניסיון הרב שלנו בסחר ימי והובלת מטענים מאפשר לנו לזהות את הצרכים של הלקוחות שלנו. INTTRA מספקת פלטפורמה שמשלבת הרבה מערכות ידניות שונות במערכת אלקטרונית אחת, דבר שיחסוך ללקוחותינו זמן וכסף".

רונלד דה-בליס (Ronald DeBlis), סמנכ"ל מכירות ושירותים ב-INTTRA בירך על שיתוף הפעולה שלדבריו, "מרחיב את הרשת הרחבה של שיתופי הפעולה בתחום ובכך ניתן יהיה לספק כלים חדשניים ולהבטיח תקנים לטובת התעשיה".