קניתם מוצר מחנות בריטית באינטרנט?Blue Star תשלח אותו עבורכם לישראל

חברת בלדרות האקספרס Blue Star Express מציעה לישראלים שמעונינים לבצע רכישות on-line מחנויות באנגליה לשלוח את המוצר למשרדיה בנמל התעופה הית'רו שבלונדון והיא תספק אותו לביתם תוך יום עבודה אחד


00:00 ,16.05.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת Blue Star Express המתמחה בבלדרות האקספרס, מציעה שירות של משלוח מוצרים אותם רוכשים ישראלים מחנויות בריטיות באמצעות האינטרנט. חברת הבלדרות מספקת שירות משלוחים מדלת לדלת מ/ל ישראל באמצעות נמל התעופה הית'רו שבלונדון, אנגליה, וכן מבצעת שחרור ממכס עבור הלקוח.

דורון מאירוביץ', מנכ"ל Blue Star Express אמר ל-port2port כי "מדובר במוצר שאנו מציעים כבר זמן מה ללקוחותינו בישראל ואני לא חושב שיש חברה אחרת בשוק שנותנת שירות ייחודי שכזה".

לדברי, מאירוביץ', באם בעת קנייה on-line מקטלוגים שמציעות חנויות בריטיות מבקשים מהלקוח הישראלי להזין כתובת למשלוח בתוך אנגליה ואין אפשרות לשליחה של המוצר לחו"ל, מציעה חברת Blue Star Express כפתרון להזין את כתובת משרדי החברה בנמל התעופה הית'רו. התשלום בעבור השירות ייעשה אל מול סניף החברה בנתב"ג.

"לאחר שהמשלוח יגיע למשרדינו, אני יכול להבטיח שלמחרת הוא כבר יגיע לישראל, אנו נבצע עבור הלקוח שחרור מהמכס בארץ ונספק לו את החבילה" אומר מאירוביץ'. הוא מוסיף כי, הלקוח הישראלי יוכל בדרך זאת לרכוש מוצרים, בהתאם לכללי אתר האינטרנט בו הוא מבצע את הרכישה, המכס וחברות התעופה.

נזכיר כי, חברת Blue Star Express נוסדה בשנת 1994 והיא מתמחה בשירות מהיר של משלוחים, תוך יום עבודה אחד. בין המשלוחים השכיחים שמבצעת החברה בין ישראל לאנגליה ישנם רכיבים, חלקי מחשב, חלקי מכונות חומר מודפס, סרטים, וכל מטען דחוף אחר.