אוריין: מלם תים השלימה פרויקט בשווי מעל מיליון שקל

הפרויקט כלל שדרוג תשתיות שרתי אחסון ווירטואליזציה באמצעות פתרון Hyperconverged מסוג VxRail, חיזוק סביבת ה- DR והעברת כל הדאטה סנטר של החברה


09:21 ,14.09.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

מלם תים סיימה פרוייקט שדרוג תשתיות שרתי אחסון ווירטואליזציה בחברת ORIAN, באמצעות פתרון VxRail Hyperconverged Infrastructure. עלות הפרוייקט – מעל מיליון שקל.

 

הפרויקט כלל מעבר מסביבה משולבת של v-SAN ו- Dell EMC Traditional למערכת Vx- Rail, הקמת תשתית חדשה לאתר הייצור, חיזוק סביבת ה- DR והעברת כל הדאטה סנטר של החברה. מדובר במערכת אחסון All Flash, בעלת דיסקים מהירים, הנותנת מענה לכלל חברת ORIAN, לרבות: בסיס הנתונים       (Data Base) של החברה, מערכות הליבה, 13 סניפי החברה, המרכזים הלוגיסטיים  ומטה החברה – קריית אוריין במודיעין, אליו עברה החברה לאחרונה. כמו כן, הוסף שרת גיבוי של Veeam, על בסיס שרתי Dell.

המערכת תשמש את כל המערך הלוגיסטי וההפצה של החברה, לרבות משתמשי המרלוגים והמנהלה, כ- 800 במספר. סביבות המחשב כוללת כ- 1,000 מחשבים ומסופונים.

 

ערן שוורץ, CTO חברת ORIAN: ״אנו שמחים על סיומו המוצלח של פרוייקט כולל ומשמעותי עבורנו ומהווה עבורנו אירוע מתגלגל שממשיך לגדול על פי צרכינו. הגדרנו מספר מטרות, אשר הפרוייקט ענה עליהן אחת לאחת ואף יותר מכך: טכנולוגיה מוכרת, פשטות, פרפורמנס, אפשרות גדילה ושרידות. אחד היתרונות הבולטים במערכת החדשה הוא בקלות ופשטות התפעול, המלווה בתמיכה שלDell  העולמית. הכל מנוהל כמקשה אחת, עם מערכת אחידה, במקום אחד. יש לנו 4 מערכות ליבה מאוד גדולות של המכס, הלוגיסטיקה וההפצה וחשוב לנו שהמשתמש יקבל את המידע הדרוש לו אונליין באופן פשוט.

 

״מאחר והידע בתפעול מערכת עם הממשקים המוכרים והמוצלחים של Dell ו VMware- קיים בארגון, קל לנו לנהל אותה, ללא צורך בעקומת לימוד גבוהה. זו אחת הסיבות המשמעותיות עבורנו בבחירת הפתרון. כחברת ריטייל המבצעת משלוחים, חשובים לנו זמינות המערכות וזמן התגובה שלהן, אשר מהירות כיום פי ארבע. מערכות המיון צריכות לעבוד 24/7 בסריקת ברקודים במהירות גבוהה, בסיס הנתונים צריך לקבל ולהוציא מידע באפס זמן וזהו יתרון משמעותי של המערכת. והתשתיות מאפשרות את הגדילה העתידית שלנו, גם בהתראה קצרה, ללא צורך בהתאמות מיוחדות. יכולת הרחבת החומרה של המערכת תוך זמן קצר היווה שיקול משמעותי עבורנו ויתרון גדול, ללא צורך בקניית שרת יקר. במערכת הנוכחית, כל שצריך הוא להוסיף דיסק והמערכת גדלה. המערכת תורמת לאין שיעור לביזנס של החברה. תוצאות המעבר לסביבת All Flash ניכרות באופן מובהק, במתן בוסט רציני לביצועים, לזמינות ולשרידות המערכת״.

 

אלעד שטאובר, מנהל תחום מכירותCommercial  במלם תים: ״גאים להיות שותפים לדרך של חברת אוריין, וללוות אותה בתנופת הצמיחה שלה בשנה האחרונה ורואים בכך פרוייקט דגל בתחום המרלו״גים״.