השער העולמי עולה בעמית

קבוצת הלוגיסטיקה ועמילות המכס תקיים יום עיון לקראת עלייתה, בתחילת השנה האזרחית, של מערכת שער עולמי וכן עבור תוכנית גורם כלכלי מאושר


00:00 ,29.12.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

ההיערכות בקבוצת הלוגיסטיקה ועמילות המכס עמית נמצא בשיאה לקראת עליית מערכת שער עולמי בתחילת השנה האזרחית החדשה.

הקבוצה, המורשית מזה שנתיים כגורם כלכלי מאושר, החליטה לחלוק את הידע והניסיון שצברה, ובשיתוף נציגים ממנהלת המכס לקיים בשנית יום עיון מקצועי עבור הלקוחות בנושא גורם כלכלי מאושר ומערכת שער עולמי.

מנכ"ל הקבוצה אמיר שני: "אנו מחכים בקוצר רוח לתחילת הפעלתה של המערכת. הצורך הרב של השוק לקבל מידע נוסף בתחומים אלו ניכר בחודשים האחרונים, ולכן החלטנו להרים את הכפפה ולהיענות לצורך".

תוכנית גורם כלכלי מאושר הינה תכנית וולונטרית לאבטחת שרשרת הסחר העולמית, המבוססת על מסמך מסגרת של ארגון המכס העולמי, שאומצה בשנת 2005 על ידי מכס ישראל, וקבעה סטנדרטים אחידים לאבטחת שרשרת האספקה הבינלאומית.

מערכת שער עולמי הינה מערכת סחר חוץ חדשה, שיעדה העיקרי הינו שיפור רמת השירות לכל לקוחות סחר החוץ והתאמתה לסטנדרטים, נורמות והסכמים להם שותפה מדינת ישראל מתוקף חברותה בארגוני הסחר הבינלאומיים.

מהנהלת עמית נמסר שהחברה שואפת ליישם את ערך המקצוענות המשולבת החרות על דגלה, שמשמעותו הוא פיתוח מתמיד של הכלים המקצועיים שלה, ולהוכיח ללקוחותיה כיצד השילוב בין כלים אלו מייצר עבורם ערך מוסף.