לשכת סוכני המכס חיפה: מפגש ראשון עם מנהל מכס חיפה

במהלך מפגש ההיכרות עם מנהל המכס בחיפה, יהודה בן דוד, וסגנו עופר רדנר, שמעו סוכני המכס והמשלחים על יחסו של מנהל מכס חיפה לשירות ואכיפה כמו גם הסברים על חוק העונשין החדש


09:59 ,28.01.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

אמש התקיים מפגש היכרות בין מנהל המכס בחיפה מר יהודה בן דוד, וסגנו מר עופר רדנר, עם חברי לשכת סוכני המכס והמשלחים בחיפה. מלשכת סוכני המכס והמשלחים בחיפה נמסר כי המפגש היה מעניין ופורה וכי הגיעו אליו משתתפים רבים.

 

יו״ר הלשכה, מר כהן גד, איחל למנהל החדש יהודה בן דוד, הידוע בכינוי ״בנדה״, הצלחה בתפקידו החדש, והעלה על נס את שיתוף הפעולה הטוב בינו והנהלת בית המכס, לבין הנהלת הלשכה וחבריה.

 

מנהל המכס בחיפה השמיע את משנתו הסדורה לגבי שיטת ניהולו בבית המכס, בין שאר דבריו טען ל- 200% שירות ו-100% אכיפה, נתן הסבר לגבי חוק העונשין שעבר בכנסת והשלכותיו על סוכן המכס והמשלח, כולל השלכות כלכליות, והבטיח לשפר את השירות שניתן בבית המכס לחברי הלשכה. כמו כן הבטיח מר בן דוד להמשיך ולהשתתף במפגשים כגון אלו אחת לרבעון.

 

לאחריו היועץ המשפטי של לשכת סוכני המכס והמשלחים בחיפה, עו״ד שרון סופרין, הירצה על חוק העונשין והשלכותיו על ציבור סוכני המכס, וציין כי בכוונתו להעביר את תמצית החוק לעיון החברים, וישלים הסברים בנושא.