גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

רשות המסים: ליאורה בן אפרים מונתה לתפקיד מנהלת שע״מ

ועדת האיתור המליצה פה אחד לשר האוצר על מינויה של ליאורה בן אפרים לתפקיד. בן אפרים תחליף את אייל הררי, שמשמש כממלא מקום מנהל שע״מ מזה כשנה
18.11.18 / 13:11
ליאורה בן אפרים.
18.11.18
ליאורה בן אפרים.

הממשלה אישרה את הצעת שר האוצר, משה כחלון, למנות את ליאורה בן אפרים לתפקיד מנהלת שע״מ (שירות עיבודים ממוחשבים) ברשות המסים.

 

ועדת האיתור לתפקיד מנהל שע״מ בראשותו של ערן יעקב, מנהל רשות המסים, לאחר שבחנה שורה ארוכה של מועמדים, המליצה פה אחד לשר האוצר על מינויה של ליאורה בן אפרים לתפקיד. בן אפרים תחליף את אייל הררי, שמשמש כממלא מקום מנהל שע״מ מזה כשנה.

 

בתפקידה החדש תצטרף בן אפרים להנהלה הבכירה של רשות המסים ותהיה אמונה על ניהול המערך הדיגיטלי שע״מ (שירות עיבודים ממוחשבים), יחידת ה-IT של הרשות המונה כ-500 עובדים, תוך אחריות על ייזום, פיתוח וניהול מכלול שירותי שע״מ על פי חזון ואסטרטגיית רשות המסים, לפיהם תפעל הרשות לגביית מסים יעילה ואפקטיבית, מקוונת ורב ערוצית והובלת תהליכים של שיפור השירות למשתמשים באמצעות רתימת טכנולוגיות מתקדמות לפיתוח שירותים ויישומים מקוונים.

 

ליאורה בן אפרים, בת 56, בוגרת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל עסקים מאותה אוניברסיטה. בן אפרים משמשת בשנתיים וחצי האחרונות כמנמ״רית בנק אגוד ובמסגרת תפקידה ניהלה את מערך מערכות המידע של הבנק והיתה אחראית על פיתוח ותפעול כל מערכות ושרותי המחשוב של הבנק ובכלל זה, הובלת התהליך האסטרטגי של החלפת מערכות המחשוב בבנק עד להחלטה על מכירת הבנק. קודם לכן שימשה בן אפרים במשך כשנתיים כמנהלת  המגזר הפיננסי ב- TCS ישראל, שהיא חלק מתאגיד TATA ההודי ובכלל זה ניהלה פרויקט החלפת מערכות בנק יהב. לליאורה שנות ניסיון רבות בניהול פרויקטים ומערכות טכנולוגיות ופיננסיות בבנק הפועלים.

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×