בר דוד: ההסתדרות היום היא הבית של כל העובדים ושל כל המפלגות

יושב ראש ההסתדרות, מנכ״ל ההסתדרות ובכירים נוספים ערכו אתמול ביקור מיוחד במרחב פתח תקווה ונפגשו עם עובדים רבים מהאזור. יו״ר ההסתדרות: ״תמו ימי מפקדי הארגזים, אנו יודעים היום לעבוד עם כל המפלגות״


12:08 ,04.05.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

יו״ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ערך אתמול (ב׳) ביקור מיוחד באזור שוהם ופתח תקווה, במהלכו נפגש עם העובדים והוועדים במרחב וסייר במספר מקומות עבודה מרכזיים במרחב.

 

לסיור התלוו מנכ״ל ההסתדרות ורמ״ט יו״ר ההסתדרות עו״ד אופיר אלקלעי; יו״ר מרחב פתח תקווה גיורא נחום; יו״ר נעמת במרחב דינה רווח; יו״ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל; מנכ״ל האגף רפי סדן; יו״ר הסתדרות המזון והפרמצבטיקה אליעזר בלו ובכירים נוספים.

 

בר-דוד החל את ביקורו במפעל ״אסם״ בשוהם, שם נפגש עם המנכ״ל אבי בן אסאייג, הנהלת החברה וחברי ועד העובדים. יו״ר ההסתדרות קיבל סקירה על מצבה של אסם-נסטלה בתום שנת הקורונה, על אתגרי התעשייה בישראל ועל האתגרים הגלובליים המעצבים את תעשיית המזון.

 

בר-דוד הודה למנכ״ל על האירוח החם והביע את התרשמותו מהתעשייה הישראלית בכלל ומאסם בפרט. כמו כן, הודה יו״ר ההסתדרות על שיתוף הפעולה הפורה בין הנהלת החברה לעובדים, לוועדים ולהסתדרות וציין כי יחסי העבודה באסם הם מהטובים ביותר בתעשייה הישראלית.

 

בהמשך סייר יו״ר ההסתדרות בבית החולים בילינסון שם נפגש עם ד״ר איתן וירטהיים, מנהל המרכז הרפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון), יו״ר הוועד הארצי של עובדי קופת חולים כללית, פרוספר בן-חמו, ועם חברי נציגות העובדים בבית החולים. יו״ר ההסתדרות קיבל סקירה על הנעשה במרכז הרפאי והודה לצוותים השונים על העשייה וההצלחה במיגור נגיף הקורונה.

 

את הסיור חתם יו״ר ההסתדרות באסיפת פורום ועדים מהמרחב. בר-דוד הודה ליו״ר המרחב גיורא נחום ולחברי הוועד על העשייה והרוח הגבית. יו״ר ההסתדרות הדגיש בדבריו כי תמו ימי ההסתדרות המפלגתית: ״היום אנו הבית של כל העובדים והבית של כל המפלגות, ורוחב העשייה הזה נותן לנו עוצמה אדירה״.