גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.67 +0.355
אירו 4.1953 +0.074
ליש"ט 4.7175 +0.308
100 יין 3.3832 -0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

הממשלה אישרה: שירה גרינברג מונתה לכלכלנית הראשית במשרד האוצר

גרינברג מכהנת משנת 2008 במגוון תפקידים במשרד האוצר ומאז שנת 2015 משמשת כסגנית בכירה לממונה על התקציבים (תחומים כלכליים). השר כחלון: ״בטוח כי ניסיונה העשיר יתרום רבות לעבודת האגף והיא תצעיד את אגף הכלכלן הראשי להישגים משמעותיים״
06.01.19 / 11:50
שירה גרינברג, הכלכלנית הראשית במשרד האוצר
צילום: דוברות משרד האוצר
שירה גרינברג, הכלכלנית הראשית במשרד האוצר

הממשלה אישרה היום (א׳) את הצעת שר האוצר, משה כחלון, למנות את שירה גרינברג לתפקיד הכלכלנית הראשית במשרד האוצר. גרינברג מכהנת משנת 2008 במגוון תפקידים במשרד האוצר ומאז שנת 2015 משמשת כסגנית בכירה לממונה על התקציבים (תחומים כלכליים). גרינברג כיהנה גם בוועדות ובגופים ציבוריים רבים ובהם: מועצת הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית, ועד המנהל של קרנות השקעה לחדשנות ולמחקר ופיתוח תעשייתי של הרשות לחדשנות עם ממשלות זרות, יו״ר ועדת ההיגוי להמלצות על הסרת חסמים ליבוא אישי, יו״ר הצוות המשותף לסיוע לעצמאים בפנסיה ובמצב אבטלה, ועדה ציבורית לחיזוק כושר התחרות של התעשייה הישראלית, ועדת תהליך המיסוי על התעשייה עתירת הידע, ועדה מייעצת למכון למנהיגות וממשל בג׳וינט ישראל, הוועדה הציבורית להרחבת סל שירותי הבריאות לשנים 2013 ו-2014 ודירקטורית בחברת נמל אילת.

 

גרינברג, בת 39, היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות במתמטיקה וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים וכן בעלת תואר מוסמך בכלכלה, מסלול מחקרי, בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב.

 

הוועדה לבדיקת מינויים סברה כי לאור תפקידיה ועיסוקיה הקודמים של גרינברג היא בקיאה במהלכים ובתהליכים המרכזיים בתחום המדיניות הכלכלית של הממשלה והמגזר הציבורי במובנו הרחב, והיא בעלת ידע רב בתחומי אחריותו של אגף הכלכלן הראשי.

 

עוד ציינה הוועדה את החשיבות הרבה במינוין של נשים הראויות לכהן בתפקידים בכירים בשירות המדינה והיא שמחה מאוד להמליץ לממשלה על מינויה של גרינברג לתפקיד הכלכלן הראשי.

 

שר האוצר, משה כחלון: ״אני מברך את שירה גרינברג על מינויה לתפקיד. אני בטוח כי ניסיונה העשיר יתרום רבות לעבודת האגף והיא תצעיד את אגף הכלכלן הראשי להישגים משמעותיים ואני מאחל לה הצלחה בתפקיד״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×