מינויים בלשכת המדען הראשי

צחי שנרך מונה לתפקיד הסגן טכנולוגי וחנן כרמלי מונה לתפקיד סגן בינלאומי. המדען הראשי אבי חסון: "אנו מעדכנים את המשימה הניצבת בפנינו"


11:07 ,04.09.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

צחי שנרך מונה לתפקיד הסגן טכנולוגי של המדען הראשי אבי חסון. שנרך החליף בתפקיד את ד"ר אברהם גרוס שפרש.

 

במסגרת תפקידו יהיה שנרך ממונה על מכלול הפעולות הטכנולוגיות המקצועיות הקשורות לפעילות המדען הראשי, לרבות פעילויות הקשורות לבדיקת הבקשות, בכל מסלולי התמיכה לצורך קבלת סיוע במו"פ. הוא יהיה גם אחראי על מינוי, הנחיה והדרכה של הצוותים המקצועיים העוסקים בבדיקת הבקשות לקבלת סיוע במו"פ ועוד. 

 

שנרך כיהן עד לאחרונה כמנכ"ל משותף בחברת LMY, חברה המתמחה בפיתוח אלגוריתמים ותוכנה, למערכות מבוססות ראייה ממוחשבת לצורכי מיפוי, ניווט וטכנולוגיות מידע מרחבי. הוא בעל למעלה מ-15 שנות ניסיון בהנחיית עבודות מחקר ופיתוח בעלות היבטים מדעיים טכנולוגיים, בפרט במחקרים יישומיים, שבוצעו מטעם מפא"ת, בתעשייה הביטחונית והאקדמיה.

 

חנן כרמלי מונה לתפקיד סגן בינלאומי של המדען הראשי ויהיה מופקד על ראייה רחבה של כל הסכמי המו"פ הבינלאומיים שמקיימת מדינת ישראל עם מדינות, סוכנויות ביצוע וארגונים בינלאומיים אחרים.

 

זהו תפקיד חדש בלשכת המדען הראשי, שנולד כהמלצה של עבודת ועדה ציבורית שמונתה על ידי המדען במטרה לבחון את הפעילות הבינלאומית שמקיימת הלשכה. במשך שמונה השנים האחרונות הוביל כרמלי את חברת ClickSoftware Technologies - חברת תוכנה גלובלית ציבורית ממוקדת לקוחות ארגוניים גדולים מקבוצת ה- FORTUNE 500. בשנים אלה מילא חנן שורה של תפקידים מסמנכ"ל תפעול ועד נשיא החברה ומנכ"ל משותף,

 

חסון: "המינויים החדשים הינם בעלי משמעות רבה לפעילות העתידית של לשכת המדען הראשי. שילובם של שנרך וכרמלי בתפקידי מפתח יתרמו רבות לשירות הניתן על ידי לשכת המדען הראשי לתעשיית החדשנות והטכנולוגיה הישראלית, לה נכונו אתגרים משמעותיים בשנים הקרובות. אנו מעדכנים את המשימה הניצבת בפנינו, התעשייה דינאמית ואנו מחויבים להתחדשות במענה לצרכי השוק ובדרכי הפעולה".