משרד התחבורה מינה סמנכ"ל בכיר לשירות לקוחות

מדובר בתפקיד חדש במשרד התחבורה אשר ירכז תחתיו את נושא שיפור השירות לאזרח וצמצום הבירוקרטיה. לתפקיד נבחר גלעד כהן אשר שימש כמנהל אגף תקציבים במשרד


10:12 ,25.09.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

ממשרד התחבורה נמסר הבוקר כי במסגרת מאמצי המשרד לשפר את השירות לציבור הרחב, הוחלט למנות סמנכ"ל מיוחד שירכז תחתיו את נושא שיפור השירות לאזרח וצמצום הביורוקרטיה, תוך ייעול תהליכים וממשקים עם האזרחים ומשרדי הממשלה בכל תחומי התחבורה, באוויר, בים וביבשה.

 

במכרז שערכה נציבות שירות המדינה לתפקיד החדש נבחר גלעד כהן (39), המשמש בחמש השנים האחרונות כמנהל אגף התקציבים במשרד התחבורה. במסגרת תפקידו היה כהן אחראי על תכנון, פיקוח ובקרה של תקציב המשרד וכן על ליווי תכניות עבודה שנתיות והשגת מקורות תקציביים חדשים.

 

במסגרת תפקידו החדש, כהן יהיה אחראי על גיבוש תכניות ייעול, שינויים מבניים בתהליכי השירות לציבור, הנגשת מידע והטמעת טכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, כהן יהיה אמון על ניהול כולל של ערוצי השירות, הקשר עם הלקוחות והטמעת תפיסת שירות רב ערוצית במשרד. בנוסף, כהן יהיה ממונה על בקרה ומדידה של איכות השירות הניתן ביחידות המשרד, ריכוז וניתוח נתוני שירות, זיהוי מגמות, מיפוי צרכים ופערים, הפקת לקחים וגיבוש תכניות עבודה רב שנתיות.

 

ממשרד התחבורה נמסר כי התפקיד החדש מצטרף לשורה ארוכה של מהלכים בתחום שיפור השירות לציבור, אותם מקדם שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, הכוללים בין השאר שיפורים מהפכניים בתחום הרישוי והרכב, ייעול השירות במתן מענה לפניות ציבור בנושא התחבורה הציבורית, באוטובוסים ובמוניות, שיפור המוקד הטלפוני של המשרד ועוד.

 

גלעד כהן (סרן במיל.) הוא בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות במנהל עסקים, ונחשב לאחד העובדים המוערכים במשרד.