גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 18.09.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.583 +0.533
אירו 4.1772 +0.149
ליש"ט 4.6924 +0.299
100 יין 3.1996 +0.408
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

משרד התחבורה מינה סמנכ"ל בכיר לשירות לקוחות

מדובר בתפקיד חדש במשרד התחבורה אשר ירכז תחתיו את נושא שיפור השירות לאזרח וצמצום הבירוקרטיה. לתפקיד נבחר גלעד כהן אשר שימש כמנהל אגף תקציבים במשרד
25.09.17 / 10:12
גילי כהן, סמנכ״ל בכיר לשירות לקוחות
צילום: משרד התחבורה
גילי כהן, סמנכ״ל בכיר לשירות לקוחות

ממשרד התחבורה נמסר הבוקר כי במסגרת מאמצי המשרד לשפר את השירות לציבור הרחב, הוחלט למנות סמנכ"ל מיוחד שירכז תחתיו את נושא שיפור השירות לאזרח וצמצום הביורוקרטיה, תוך ייעול תהליכים וממשקים עם האזרחים ומשרדי הממשלה בכל תחומי התחבורה, באוויר, בים וביבשה.

 

במכרז שערכה נציבות שירות המדינה לתפקיד החדש נבחר גלעד כהן (39), המשמש בחמש השנים האחרונות כמנהל אגף התקציבים במשרד התחבורה. במסגרת תפקידו היה כהן אחראי על תכנון, פיקוח ובקרה של תקציב המשרד וכן על ליווי תכניות עבודה שנתיות והשגת מקורות תקציביים חדשים.

 

במסגרת תפקידו החדש, כהן יהיה אחראי על גיבוש תכניות ייעול, שינויים מבניים בתהליכי השירות לציבור, הנגשת מידע והטמעת טכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, כהן יהיה אמון על ניהול כולל של ערוצי השירות, הקשר עם הלקוחות והטמעת תפיסת שירות רב ערוצית במשרד. בנוסף, כהן יהיה ממונה על בקרה ומדידה של איכות השירות הניתן ביחידות המשרד, ריכוז וניתוח נתוני שירות, זיהוי מגמות, מיפוי צרכים ופערים, הפקת לקחים וגיבוש תכניות עבודה רב שנתיות.

 

ממשרד התחבורה נמסר כי התפקיד החדש מצטרף לשורה ארוכה של מהלכים בתחום שיפור השירות לציבור, אותם מקדם שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, הכוללים בין השאר שיפורים מהפכניים בתחום הרישוי והרכב, ייעול השירות במתן מענה לפניות ציבור בנושא התחבורה הציבורית, באוטובוסים ובמוניות, שיפור המוקד הטלפוני של המשרד ועוד.

 

גלעד כהן (סרן במיל.) הוא בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות במנהל עסקים, ונחשב לאחד העובדים המוערכים במשרד.

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 923
פייסבוק

×