סגן בכיר לממונה על השכר באוצר הודיע על סיום תפקידו

רו"ח ברק שטרוזברג, סגן בכיר לממונה על השכר, אשר הודיע הבוקר על סיום תפקידו, היה אחראי על החברות: חברת חשמל, רשות השידור, הנמלים והתעשיות ביטחוניות


00:00 ,10.12.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

סגן בכיר לממונה על השכר במשרד האוצר, רו"ח ברק שטרוזברג, הודיע לממונה על השכר והסכמי עבודה, עו"ד קובי אמסלם על סיום תפקידו.

שטרוזברג משמש כיום כסגן בכיר האחראי על החברות: חברת חשמל, רשות השידור, נמלים והתעשיות ביטחוניות: תע"א, רפאל ותע"ש. כמו כן, אחראי שטרוזברג על תאגידים סטטוטוריים והרפורמה ברשות השידור.

שטרוזברג (40) החל את תפקידו בשנת 2007 במשרד האוצר כרכז תחום תעשיות ביטחוניות ברשות החברות ומאז הוא מכהן כ- 5 שנים כסגן בכיר לממונה על השכר. לשטרוזברג תואר שני במדיניות ציבורית במסגרת תכנית המנהלים של האוניברסיטה העברית בירושלים ושני תארים ראשונים: האחד בחשבונאות ומנהל עסקים והשני במדע המדינה. שטרוזברג בוגר קורס אלכא למנהלים בכירים במגזר הציבורי.

במסגרת תפקידו, שטרוזברג לקח חלק בגיבוש הסכם עובדי הקבלן עם ההסתדרות הכללית והוביל את גיבוש מסקנות הרפורמה בשירות המדינה. במהלך תפקידו קידם הסכמים קיבוציים מודרניים המאפשרים גמישות העסקה ועידוד מצוינות. כמו כן, קידם רפורמות מבניות ביניהן: מעבר רפאל לחברה, הפרטת תע"ש, הרפורמה ברשות השידור והרפורמה במנהל מקרקעי ישראל. בנוסף, שטרוזברג שותף לגיבוש הרפורמה בחברת החשמל והטמעתה והוביל לחתימה על הסכם להסדרת חריגות השכר בחברה.

הממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר, עו"ד קובי אמסלם: "ברק הוא מהמוכשרים והטובים שבעובדי משרד האוצר, בעל מעלות ייחודיות בתחום ניהול מו"מ, חדשנות, הובלת תהליכים מורכבים ורבי פנים. אני משוכנע שברק יהווה נכס בכל מקום אליו יגיע ואני מאמין כי צפויה לו הצלחה גדולה".