רשפ"ת תקיים כנס השקה לפרויקט EPICOS

פרויקט זה מיועד להרחבת ההזדמנויות העסקיות של התעשייה הישראלית באמצעות נגישות ממוקדת למכרזים בינלאומיים. 120 מפעלים ישראלים ייבחרו לפרויקט ורשפ"ת תממן השתתפותם בתוכנית


00:00 ,16.05.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

פרויקט זה מיועד להרחבת ההזדמנויות העסקיות של התעשייה הישראלית באמצעות נגישות ממוקדת למכרזים בינלאומיים. 120 מפעלים ישראלים ייבחרו לפרויקט ורשפ"ת תממן השתתפותם בתוכנית
 
פרויקט EPICOS מיועד להרחבת ההזדמנויות העסקיות של התעשייה הישראלית באמצעות נגישות ממוקדת למכרזים בינלאומיים בתחום ה- Aerospace Defense, High-Tech & Dual Use.
 
משתתפי הכנס ייהנו ממימון השרות שעלותו מסתכמת באלפי דולרים לשנה על ידי הרשפ"ת למשך שנתיים, ויקבלו הדרכה אישית וליווי צמוד
 
הרשפ"ת (הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי) תקיים ב-6/6/2007 כנס השקה של פרויקט EPICOSבאולם הכנסים של כפר המכביה ברמת גן.
 
לקראת הכנס הפיצה הרשפ"ת למעלה מ-500 הזמנות לחברות ומפעלים ישראליים, אשר להם פוטנציאל להרחבת פעילותם בחו"ל באמצעות הפרויקט.
 
פרויקט EPICOS המשותף לרשפ"ת לחברת אפיקוס וחברת אימפקט גרופ בע"מ, יאפשר למפעלים שישתתפו בו, ניצול יעיל וממוקד של הזדמנויות לזכייה במכרזים בינלאומיים המפורסמים על ידי מדינות שונות ועל ידי  ענקי התעופה והביטחון בהיקפים של מאות מיליוני דולרים - כל זאת בתחומי ביטחון המולדת, תעופה, ביטחון והייטק כמו גם מכרזים של ענקי התעשיות הביטחוניות בעולם המערבי, המפורסמים באופן בלעדי בפורטל האינטרנט של  חברות  EPICOS ו-EXOSTAR.
 
הרשפ"ת תבחר 120 מפעלים מתאימים מכלל התעשייה בארץ ותממן עבורם את ההשתתפות בתוכנית במשך שנתיים, שעלותה מסתכמת באלפי דולרים לשנה לכל מפעל. בנוסף יקבלו המפעלים הדרכה אישית וליווי צמוד בכדי שיוכלו להפיק את המירב מהחשיפה הממוקדת למכרזים המתאימים להם, והכל במטרה להגביר את היצוא.
 
למפעל ישראלי שיבחר להשתתף בתכנית יתאפשרו: גישה לאתר המסחר הבינלאומי של חברת Epicos, פרסום יכולות המפעל בדף ייחודי באתר החברה, מסע פרסום שנתי לתעשייה הישראלית באתר החברה, כניסה ושימוש באתר המסחר של חברת EXOSTARהכולל הזדמנויות עסקיות ומכרזים של חברות כגון רולס רויס, בואינג, לוקהיד מרטין, שימוש בשירות המודיעין העסקי של חברת אימפקט גרופ בע"מ שתדווח לכל מפעל אחת לשבוע על הזדמנויות עסקיות רלוונטיות. כמו כן לרשות המפעלים יעמוד מרכז עזרה טלפוני בארץ ותוכנית השתלמות לשני עובדים מורשים מטעם המפעל שישתמשו בתכנית.
 
בינה בר-און ,מנכ"ל הרשפ"ת, קראה למפעלים הרואים עצמם מתאימים להשתתפות בפרויקט לפנות לקבלת פרטים באתר הרשפ"ת בכתובת www.ica.gov.il.