התאחדות התעשיינים משיקה את פורום האספלט

חברות ייצור וסלילת האספלט מצאו כי ישנו כשל במתן מענה מקצועי לבעיות ואתגרי תחום האספלט והקימו את הפורום בהתאחדות התעשיינים. מנהל הפורום עידן זינאל: ״אספלט הנו מוצר חיוני ועלינו לשמור על העצמאות היצרנית של ישראל בתחום זה ולחזק אותה״


11:54 ,28.03.2024 מאת: מערכת פורט2פורט

פורום יצרני האספלט של איגוד מוצרי הצריכה ובנייה בהתאחדות התעשיינים, מושק בימים אלו בעקבות צורך ממשי שעלה מצד יצרני האספלט. חברות ייצור וסלילת האספלט מצאו כי ישנו כשל במתן מענה מקצועי לבעיות ואתגרי תחום האספלט. תחום האספלט הינו תחום המאופיין ברגולציה ותקינה רבה. בנוסף, ישנם פערי ידע מקצועי, בעיות הנוגעות לחומרי גלם, תהליכי ייצור ועוד.

 

על כן מטרות הפורום הן ראשית להוות אכסניה מקצועית לתחום האספלט, למידה והעשרה. בנוסף הפורום יפעל לייצוג צרכי היצרנים אל מול גורמי רגולציה וממשלה, קיום ימי עיון מקצועיים, קידום הכשרה מקצועית בתחום ועוד.

 

בין חברי הפורום החדש: שפיר תעשיות, קבוצת אשטרום, מחצבות כפר גלעדי״ח, מחצבות כנרת, מחצבות הר-טוב, מדן כבישים ומחצבות, מחצבי אבן בע״מ, אורון תעשיות בע״מ ועוד. 

 

מנהל הפורום בהתאחדות התעשיינים, עידן זינאל, מסר כי ״אני מאמין כי הפורום ישרת נאמנה את צרכי החברים ויאפשר לתעשיית האספלט בישראל, לספק חומרים איכותיים עבור משק הסלילה. אספלט הנו מוצר חיוני ועלינו לשמור על העצמאות היצרנית של ישראל בתחום זה ולחזק אותה״.