התעשיינים: אריה ריכטמן מונה ליו״ר מטה מיוצר בישראל

במהלך הקריירה שלו כתעשיין, הוא היה שותף להפיכתה של ״קליל״ מחברת תעשייה מסורתית בפריפריה למותג-על, ואחד מ- 100 המותגים המובילים בישראל לשנת 2019


11:09 ,22.04.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

אריה (ריצ׳י) ריכטמן, מנכ״ל קליל לשעבר, מונה ליו״ר מטה מיוצר בישראל בהתאחדות התעשיינים. ריכטמן מחליף בתפקיד את ד״ר נורית הראל, יו״ר תשלובות ד״ר פישר, אחרי כהונה בת כשנתיים.

 

בתפקיד יו״ר מטה מיוצר בישראל, ריכטמן יהיה אחראי על קידום וחיזוק התעשייה הישראלית, תדמית התעשייה והעדפת תוצרת הארץ.

 

ריכטמן הנו אחד מהתעשיינים המובילים כיום בישראל. במהלך הקריירה שלו כתעשיין, הוא היה שותף להפיכתה של ״קליל״ מחברת תעשייה מסורתית בפריפריה למותג-על, ואחד מ- 100 המותגים המובילים בישראל לשנת 2019. ריצ׳י מאמין בניהול משתף וקשוב, כדרך להצלחה תעשייתית וחברתית. כמו כן הוא תרם לביטחונה של מדינת ישראל, כאשר הוביל פיתוח של חלון ממ״ד מתקדם בתום מלחמת המפרץ.

 

במסגרת פעילותו הציבורית, היה חבר נשיאות התאחדות התעשיינים ויו״ר ועדת התקינה, יו״ר ועדת כחול לבן של התאחדות התעשיינים במרחב צפון. חבר במועצה המייעצת ללימודי הנדסת מכונות בטכניון, דירקטור ברשות לפיתוח הגליל, חבר בהנהלת איגוד תעשיות מתכת חשמל ואלקטרוניקה, וחבר בוועדות מומחים במכון התקנים הישראלי. בהשכלתו הנו בוגר בהצטיינות הנדסת מכונות בטכניון ומנהל עסקים באוניברסיטת חיפה. נשוי + 3.

 

נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר: ״ריצ׳י הוא תעשיין עם ניסיון של שנים בענפי התעשייה, והוא מביא איתו ידע עצום בתחום השיווק והיצור. אני בטוח שהוא יעזור לנו לפעול למען היצור הישראלי ורכש מתוצרת הארץ״.