התעשיינים בצפון: ישיבת הנהלה במפעלי בזן

חברי הנהלת התאחדות התעשיינים מרחב צפון סיירו במפעלי הקבוצה, ביקרו במרכז המבקרים החדיש ואף שמעו על התכנית הכלכלית לחזוק הצפון מהנרי צימרמן, יו"ר התאחדות צפון


11:28 ,22.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

ישיבת ההנהלה של התאחדות התעשיינים-מרחב צפון התקיימה השבוע במפעלי בזן במפרץ חיפה. עו"ד אלי מורדוך, מזכיר קבוצת בזן, ליווה את חברי הנהלת ההתאחדות בסיור והציג בפניהם את השיפוץ היסודי שעוברים חלק ממתקני הקבוצה בימים אלו.

 

עוד קיבלו המנהלים סקירה על הפעולות והצעדים שמבצעת קבוצת בזן על מנת לעמוד בתקני איכות סביבה מהמחמירים בעולם המערבי, ביקרו במרכז המבקרים החדיש הנמצא ממש בתוך אחת ה"לבניות" המפורסמות והכירו מקרוב את התוצרים של התעשייה שכוללת גם חומרי גלם חיוניים לתעשיית הפלסטיק, הכבישים, השמנים, השעוות, התרופות ועוד.

 

בנוסף, דנו חברי הנהלת ההתאחדות בצפון עם המארחים על תרומת קבוצת בזן לכלכלה הישראלית, בכך שהיא מספקת חומרי גלם למאות מפעלי המשך במדינה וכן על התרומה המיידית לתעשייה ולתעסוקה במרחב הצפוני, בעיקר בחיפה והקריות.

 

בהמשך, קיבלו חברי ההנהלה מיו"ר התאחדות צפון הנרי צימרמן, סקירה מקיפה על התכנית הכלכלית לחיזוק הצפון, והשלכותיה על התעשייה במרחב.

 

צימרמן ציין כי "התכנית לקידום הצפון, בהיקף של 15 מיליארד שקל, מלאה בכוונות טובות, אולם יש לפעול יחד עם הממשלה לגיבוש הפרטים הקטנים שיהפכו את התכנית לישימה לביצוע בצורה המיטבית". עוד הוסיף צימרמן וקרא לשילוב סטודנטים בתעשייה הצפונית, לצורך הכשרתם המקצועית להמשך הדרך.