מושב ברקת חונך מבנה לוגיסטי חדש

המבנה, בשטח של 5,800 מ"ר, הושכר לחברת "סולתם". במסגרת טקס גזירת הסרט תונח אבן פינה למבנה לוגיסטי שיוקם בסמוך


00:00 ,07.02.2006 מאת: מערכת פורט2פורט

המבנה, בשטח של 5,800 מ"ר, הושכר לחברת "סולתם". במסגרת טקס גזירת הסרט תונח אבן פינה למבנה לוגיסטי שיוקם בסמוך
 
מושב ברקת חונך מבנה לוגיסטי חדש בשטח של 5,800 מ"ר. המבנה, הממוקם סמוך לכניסה למושב, הושכר לחברת "סולתם". המבנה החדש מצטרף למבנה לוגיסטי שחנך לאחרונה מושב ברקת באזור התעשייה של חבל מודיעין בשטח של 3,200 מ"ר ואשר הושכר לחברות "מזרח – מערב" ו"טלגל".
 
יו"ר ועד ברקת, אלישע הלל, מסר ששני המבנים יישארו בבעלות מלאה של המושב, על פי המדיניות האסטרטגית שקבע ועד המושב של שמירת הנכסים בידי המושב. ההכנסות משכר הדירה ישמשו להבטחת עתידם של חברי המושב. לדבריו, בשנות התשעים ביצע המושב מספר עסקאות קומבינציה שכללו מכירה של הנכסים, אולם מבדיקה כלכלית התברר שסוג עסקאות זה אינו כדאי בטווח הארוך ויותיר את חברי המושב ללא נכסים.
 
טקס גזירת הסרט ייערך ביום רביעי, 15 בפברואר, בשעה 17:00, במבנה ליד הכניסה למושב ברקת. במסגרת האירוע תונח אבן פינה למבנה לוגיסטי נוסף שיוקם בסמוך על שטח של 2,000 מ"ר. בטקס ישתתפו ראש המועצה האזורית חבל מודיעין, שמעון סוסן וחברי המושב.
 
מושב ברקת מקדם בימים אלו תוכנית לבניית שלושה מבנים לוגיסטיים באיירפורט סיטי, ליד שדה התעופה. השטח הכולל של שלושת המבנים יגיע ל-16 אלף מ"ר והבנייה אמורה להימשך כשנה וחצי. על פי התכנון המקורי, יזמי איירפורט סיטי היו אמורים לבנות את שלושת המבנים עבור מושב ברקת, אולם באסיפת החברים של מושב ברקת הוחלט לפעול להשתחרר מההסכם עם יזמי איירפורט סיטי ולבנות את המבנים באופן עצמאי כדי לאפשר למושב לפקח באופן צמוד על התכנון והבנייה.