מפחית הבירוקרטיה

איגוד לשכות המסחר העניק לשר התחבורה ישראל כץ אות הוקרה עבור צמצום הבירוקרטיה עבור המגזר העסקי והציבור ועל היות המשרד המוביל במדד הבירוקרטיה של האיגוד


11:28 ,06.01.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

נשיא איגוד לשכות המסחר עו"ד אוריאל לין העניק אמש (א') אות הוקרה לשר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כץ.

 

אות ההוקרה המיוחד ניתן לכץ על הישגים יוצאי דופן לצמצום הביורוקרטיה עבור המגזר העסקי והציבור בישראל ועל היות משרד התחבורה והבטיחות בדרכים המשרד הנוח ביותר לעסקים במדד הביורוקרטיה של איגוד לשכות המסחר לשנת 2013.

 

האירוע התקיים במסגרת פגישת עבודה שהתקיימה בין שר התחבורה, מנכ"ל משרדו עוזי יצחקי והצוות הבכיר של משרד התחבורה, יחד עם נציגי איגוד לשכות המסחר, לין, הסמנכ"ל לענייני חקיקה, כנסת וממשל עו"ד דן כרמלי, סמנכ"ל חטיבות ענפיות חיים עוז ומנהלת תחום ענפי יפה חובב.

 

כץ אמר: "זהו יום של גאווה עבורי. כשנכנסתי לתפקיד, הצבתי את מתן השירות כיעד. אני מצדיע לעובדי המשרד שסייעו בהשגת המטרה. לצד הרפורמות הגדולות ולתנופת התשתיות, חשוב לזכור את האזרח מן השורה ואני שמח שאנו עושים זאת".

 

אמר לין: "באיגוד לשכות המסחר ישנה הערכה רבה לעמדת שר התחבורה בכל הקשור להובלת התהליך של הקמת שני נמלי ים חדשים בישראל. העובדה שמשרד התחבורה נמצא בראש הטבלה מבין המשרדים של מי שמפחית את נטל הביורוקרטיה מעול הציבור, היא הישג רב משמעות וראוי להוקרה רבה. איגוד לשכות המסחר רואה בהפחתת הנטל מעל המגזר העסקי אחת מהדרכים הבדוקות שיתרמו לשיפור יחסי האזרח למוסדות המדינה, לעידוד הצמיחה במשק, להפחתת העלויות המושתות על המגזר העסקי ופיתוח תרבות של שירות טוב יותר ממשרדי הממשלה לציבור הרחב".