גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

משה מזרחי נבחר ליו"ר ההסתדרות במרחב חיפה

מזרחי, נציג סיעת עוגנים, נבחר ברוב של כ-75%. "אמשיך לשרת את העובדים במרחב ואת קהילת העיר חיפה". מליאת הסתדרות בחרה בתמי ברק ליו"ר נעמת חיפה
19.07.17 / 10:06
משה מזרחי, היו"ר הנכנס, ורפי מסט, היו"ר היוצא. צילום: ראובן כהן
19.07.17
משה מזרחי, היו"ר הנכנס, ורפי מסט, היו"ר היוצא. צילום: ראובן כהן

בישיבה חגיגית של מליאת ההסתדרות במרחב חיפה שהתקיימה בתחילת השבוע נבחר משה מזרחי, נציג סיעת 'עוגנים' ליו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ברוב של כ- 75%. יו"ר נעמת במרחב חיפה, תמי ברק, נבחרה לקדנציה נוספת בתפקידה.

 

משה מזרחי, עד לאחרונה יושב ראש ועד עובדי עיריית חיפה, נבחר באופן רשמי לתפקיד יושב ראש ההסתדרות במרחב חיפה ומחליף בתפקיד את רפי מסט. בטקס שנערך בבית ההסתדרות בעיר, אמר מזרחי בקול נרגש: "כשם שהייתי איש ציבור משרת, כך אמשיך לשרת את העובדים במרחב ואת הקהילה הזאת, שקוראים לה העיר חיפה, באהבה ענקית. יש לי את הכוחות, יחד אתכם, להביא את המקום הזה לתפארת. אני מודה לכולם על המעמד הזה. אמשיך לשרת את העובדים במרחב ואת קהילת העיר חיפה".

 

כ- 200 איש השתתפו בישיבת מליאת ההסתדרות החגיגית של מרחב חיפה, במהלכה נבחרו 99 חברי המליאה, בהם 63 נציגי סיעת 'עוגנים' ו- 36 נציגי סיעת 'שלי הבית החברתי'. בנוסף נבחרו גם 51 חברי מזכירות ההסתדרות במרחב חיפה. את המעמד החגיגי של בחירתו של משה מזרחי ליו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ובחירתה של תמי ברק ליו"ר נעמת במרחב כיבדו יו"ר בינ"ה (בית נבחרי ההסתדרות) שלמה אביטן, מ"מ יו"ר ההסתדרות הארצי מיכאל כוכבי, יו"ר נעמת גליה וולך, יו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל, יו"ר ההסתדרות היוצא במרחב חיפה רפי מסט.

 

מצורפות: תמונות ממליאת ההסתדרות בה נבחרו משה מזרחי ליו"ר ההסתדרות במרחב ותמי ברק ליו"ר נעמת במרחב חיפה. קרדיט לתמונות: ראובן כהן. התמונות מותרות לשימוש עיתונאי.

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×