סנדיסק ממנה נציג בישראל שירכז את הפעילות השיווקית והמסחרית

סנדיסק (NASDAQ:SNDK), ספקית מהגדולות בעולם של מוצרי אחסון מידע בטכנולוגיית פלאש, משדרגת את פעילותה השיווקית והמסחרית בישראל. החברה הודיעה כי מינתה את עודד קטקו (44), לנציגה בישראל. סנדיסק מחזיקה כיום בישראל מרכז פיתוח גדול בתפן שבצפון ישראל והמכירות מבוצע


00:00 ,05.12.2005 מאת: מערכת פורט2פורט

סנדיסק (NASDAQ:SNDK), ספקית מהגדולות בעולם של מוצרי אחסון מידע בטכנולוגיית פלאש, משדרגת את פעילותה השיווקית והמסחרית בישראל. החברה הודיעה כי מינתה את עודד קטקו (44), לנציגה בישראל. סנדיסק מחזיקה כיום בישראל מרכז פיתוח גדול בתפן שבצפון ישראל והמכירות מבוצעות על ידי מפיצים מורשים.
 
תפקידו החדש של קטקו, שניהל במשך 13 שנה את פעילות קודאק בישראל, יכלול את הכנת האסטרטגיה השיווקית של סנדיסק לשנים הבאות וניהול המותג, כולל מיסחור נראות, פעילות קד"מ, הכוונה של פעיליות המגיעות מהמטה בחו"ל והתאמתן לשוק המקומי. סנדיסק תמשיך למכור את מוצריה בארץ בתחום זכרונות הפלאש, פתרונות ה- USB ונגני ה- MP3, באמצעות מפיצים מורשים שיעבדו מול קטקו.
 
לדברי טארק חוסייני, מנהל איזור המזה"ת בסנדיסק, מינוי נציג לשוק הישראלי מסמן רצון ברור של החברה לשיפור הקשר מול המפיצים המורשים. "המפיצים, שעבדו עד כה מול מטה סנדיסק בהולנד יוכלו לקבל שרות טוב יותר מהחברה ע"י איש קשר שנמצא פיזית קרוב יותר לנקודות הקמעונאיות. הוא יהיה עם אצבע על הדופק ויוכל לקבל מייד פידבק המגיע הן מהקמעונאים והן מהצרכנים ולתרגמו ליתרון שיווקי עבור סנדיסק".
 
חוסייני מעריך כי הנציג החדש יעלה את רמת השליטה והפיקוח על פעילות המפיצים המורשים ובכך תשופר זמינות המוצרים, תעלה רמת השירות ובשורה התחתונה יגדל נתח השוק של סנדיסק בישראל.
 
בשנת 1988, ייסד ד"ר הררי את חברת סנדיסק, כחברת סטארט אפ צעירה המתמקדת בטכנולוגיות ובמוצרי זכרון הפלאש. סנדיסק הפכה לחברה ציבורית בשנת 1995 ומאז היתה למובילה העולמית בשוק כרטיסי הזכרון. במהלך השנים עמדה סנדיסק מאחורי פיתוח מרבית הסטנדרטים הידועים כיום בתחום, או שהיתה שותפה לפיתוחם, ביניהם: ה- PC cards, CompactFlash, MultiMediaCard, SD, Memory Stick PRO, miniSD ו- TransFlash.
 
משרדיה הראשיים של סנדיסק, המעסיקה כ- 850 עובדים, שוכנים בקליפורניה, בעמק הסיליקון. משרדי המכירות והעסקים של החברה פרושים ברחבי העולם. מרכז הפיתוח של סנדיסק, שהוקם בדצמבר 1996, נמצא בישראל, באזור התעשייה שבתפן. המרכז הישראלי נעזר בטכנולוגיות של סנדיסק, כדי לעצב פתרונות חדשים בתחום זכרונות ההבזק, המיועדים לישומים ולצרכים יחודיים. בראש מרכז הפיתוח בתפן עומד שמעון סטולרו.