רו"ח אורי בארי נבחר לסגן נשיא להב – לשכת ארגוני העצמאים בישראל

רו"ח אורי בארי, יו"ר מרחב תל אביב בלשכת רואי החשבון נבחר בימים אלו לשמש סגן נשיא להב – לשכת ארגוני העסקים העצמאים בישראל


13:06 ,31.07.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

בארי, יעסוק בנושאים שונים בהם קידום הפעילות הכלכלית לעסקים קטנים ובינוניים, מתן שוויון הזדמנויות לעסקים קטנים במכרזים, דמי אבטלה לעצמאים, ייעוץ לעסקים וסיוע בהקמת עסק בפעם השנייה.

 

לדברי רו"ח אורי בארי, "בעלי העסקים הקטנים והבינוניים הם מנוע הצמיחה של המשק כולו ואני כרואה חשבון מבין את החשיבות הרבה שבהקניית כלים נכונים והקמת מערך ליווי ותמיכה אמתיים, שכן רק כך יוכלו העסקים הקטנים והבינוניים לצמוח. אני מאמין ביכולות העסקיות ובחוש היזמות הישראלי ואפעל רבות לקידומו."

 

להב לשכת ארגוני העצמאים בישראל, הוקמה בשנת 1983 על מנת לייצג, לקדם ולפעול בעניינו של מגזר העובדים העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים.
להב פועלת להגנה על זכויות העצמאים והעסקים הקטנים והבינוניים בתחום הכלכלי, תיקון אפליות עבר ונאבקת למניעת עיוותים חדשים, טיפוח והגנה על תדמיתם של העצמאים בקרב הציבור, הממשל ומקבלי ההחלטות. כמו כן, פועלת למען שוויוניות בחקיקה וביטול האפליות של העובד במגזר העצמאילהב היא הארגון היציג של העצמאים ושל העסקים הקטנים והבינוניים, שהם 98% מהעסקים בישראל ומהווים מנוע הצמיחה המרכזי של המשק הישראלי. מגזר העובדים העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים מונה למעלה מ-350,000 מפרנסים ויזמים עצמאיים, ומעסיק עוד כ-700,000 שכירים. להב פועלת מול רשויות המדינה לקידום זכויות העצמאים והעסקים הקטנים ובינוניים וליצירת סביבה כלכלית התומכת בצמיחתם ובשגשוג המשק כולו. להב מונה כ-40 ארגונים עצמאיים וארגונים מקצועיים, המונים יחדיו כ-130,000 חברים. להב חברה בלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים ומיוצגת בנשיאות הלשכה.