בכירים מחברת Royale International ביקרו בישראל

הבכירים נפגשו עם לקוחות אסטרטגיים, צפו מקרוב בהכנות להשקת שירות לתחום הפארמה ומדעי החיים, ובחנו את המתחם הייעודי להכנת משלוחים מבוקרי טמפרטורה שהוקם במטה החברה באור יהודה


10:36 ,24.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

בכירים מחברת Royale International הגיעו לאחרונה לביקור בישראל, על מנת לעמוד מקרוב על התפתחות הסניף בארץ, ולהיפגש עם לקוחות אסטרטגיים. בין האורחים דין לוק (Dean Locke), מבעלי החברה, וסקוט מורסון (Scott Morson), המנהל המסחרי של הקבוצה. במהלך הביקור, זכו המבקרים לעמוד מקרוב על ההכנות להשקת שירות לתחום הפארמה ומדעי החיים, ובחנו את המתחם הייעודי להכנת משלוחים מבוקרי טמפרטורה שהוקם במטה החברה באור יהודה.

 

אנחנו מרוצים מאד מהתוצאות עד כה. הלקוחות הישראלים יודעים להעריך פתרונות איכותיים והם מחפשים שותף אמין שיפגין רמת ביצועים גבוהה לאורך זמן

סקוט מורסון, המנהל המסחרי של קבוצת Royale International

 

סקוט מורסון, המנהל המסחרי של קבוצת Royale International, אמר בביקור כי ״בחנו את השוק הישראלי במשך מספר שנים, בעיקר בתחום ההייטק ומדעי החיים. רצינו לוודא שאנו יכולים להציע ללקוחות פתרונות טובים על בסיס הרשת הגלובלית שלנו. יש לנו ניסיון רב בעולם ה-Time Critical ותמיכה בקווי ייצור וכעת אנו מתרחבים גם לתחום הפארמה, בהובלה מלאה של הצוות הישראלי.

 

״אנחנו מרוצים מאד מהתוצאות עד כה, ואני משוכנע שבשנה הבאה הסניף הישראלי יציג את קצב הגידול הגבוה ביותר מבין תחנות הרשת. הלקוחות הישראלים יודעים להעריך פתרונות איכותיים והם מחפשים שותף אמין שיפגין רמת ביצועים גבוהה לאורך זמן״.

 

נזכיר כי קבוצת Royale International, הנה הרשת הגדולה בעולם לתובלה קריטית ולרשותה 45 סניפים ברחבי העולם. החברה מתמחה במשלוחים דחופים בתצורת NFO (Next Flight Out) ובתצורת בלדרים מוטסים (Hand Carry). מנכ״ל החברה בישראל הוא ניצן הדר, אשר נבחר על ידי הרשת לבנות פתרון גלובאלי למשלוחים מבוקרי טמפרטורה ולהטמיעו במדינות השונות בהם הקבוצה פועלת.