חברת Frisbee Global משיקה פתרון חדש לשילוח מבוקר טמפרטורה

הפתרון מבוסס על טכנולוגיות חדשות ומאפשר עמידה בדרישות האיכות לצד חיסכון בעלויות. הפתרון מבוסס על יריעה טרמית חדשנית בשילוב חומר PCM בין שכבות היריעה ומאפשר שמירה על טמפ׳ יציבה לאורך זמן


10:40 ,02.10.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת Frisbee Global משיקה פתרון אריזה ייחודי לשילוח מבוקר טמפרטורה, מבוסס על יריעה טרמית חדשנית ושילוב חומר מסוג PCM (Phase Change Material) בין שכבות היריעה. הפתרון החדש מאפשר שמירה על טמפרטורה יציבה לאורך זמן, גם בתנאים קיצוניים והוא מאפשר חסכון משמעותי הן בעלויות האריזה והן בזמן התפעול.

 

מהחברה נמסר כי המוצר החדש עומד בדרישות הרגולציה הקפדניות של עולם הפארמה, והוא מגיע במספר גרסאות בהתאם למשך המסע, טווח הטמפרטורה הרצוי וסוג ההובלה (אווירית, יבשתית וכו׳).

 

עודד טירר, מנכ״ל Frisbee Global, מסר כי: ״לאחר תהליך פיתוח ארוך, הצלחנו להביא בשורה חדשה לתעשייה. הפתרון החדש מאפשר חסכון משמעותי מול המארזים היקרים הקיימים בשוק, לצד שיפור בביצועים. הקפדנו שהמוצר יהיה קל לתפעול ולהכנה מקדימה ואף יצמצם את נפח המשלוחים, סוגיה חשובה בעיקר במשלוחים אוויריים. היריעה החדשה נבחנה על ידי מספר חברות בארץ ובעולם, ומבחינתם מדובר בחידוש שמשנה את כללי המשחק״.