אושר המיזוג בין אנווירוטיינר וחברת va-Q-tec

שתי החברות המובילות בתחום תעשיית המארזים להובלת תרופות בבקרת טמפרטורה, קיבלו לפני מספר ימים את אישור רשויות ההגבלים העסקיים באוסטריה ובגרמניה למזג את פעילותן.ההכנות למיזוג החלו ושילוב מלא של החברות צפוי במחצית השנייה של 2024


08:26 ,01.08.2023 מאת: מערכת פורט2פורט

אנווירוטיינר וחברת va-Q-tec - שתי חברות מובילות בתחום תעשיית המארזים להובלת תרופות בבקרת טמפרטורה, קיבלו לפני מספר ימים את אישור רשויות ההגבלים העסקיים באוסטריה ובגרמניה למזג את פעילותן.

 

לחברת va-Q-tec היצע של מכולות ומארזים בטכנולוגיה של לוחות ואקום ואריחי PCM ללא שימוש במקורות אנרגיה חיצוניים. 

 

עבור אנווירוטיינר, תוספת היכולות של va-Q-tec מהווה שילוב מושלם לפורטפוליו הקיים של מכולות אוויריות אקטיביות מבוקרות טמפרטורה בטכנולוגיה של קירור על ידי מדחס וחימום חשמלי באמצעות סוללות נטענות. שילוב היכולות של שתי החברות יוביל להיצע חסר תקדים של פתרונות בתחום הובלה מבוקרת טמפרטורה.

 

כמו כן, שילוב הרשתות הלוגיסטיות של שתי החברות יאפשר הרחבה וגידול של היצע תחנות התפעול עבור השוק הגדל של הובלת מוצרי הפארמה בעולם. 

 

ההכנות למיזוג החלו ושילוב מלא של החברות צפוי במחצית השנייה של 2024. במהלך תהליך המיזוג יישמרו רמות השירות והתמיכה ללקוחות, תחת הנחייה של עקרון ״הלקוח תחילה״. 

 

נציין כי תחומי הפעילות של va-Q-tec שאינם מיועדים לתעשיית הפארמה – מזון, לוחות ואקום למכשירי חשמל, תעשיית הבנייה והרכב, ימשיכו לפעול באופן נפרד ועצמאי.