הושק פורום שילוח מבוקר טמפרטורה

"PORT2PORT", בשיתוף חברת ביופורום, השיקו פורום ייחודי, שיתמקד בנושא שילוח מבוקר טמפרטורה. ההשקה במהלך יום עיון, שנערך היום (ה') בהשתתפות 300 נציגים מחברות הפארמה המובילות, משלחים, חברות ספנות ותעופה


00:00 ,28.11.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

מהם האתגרים המרכזיים של תעשיית התרופות בשילוח מבוקר טמפרטורה? על סוגיה זו דנו הבוקר כ- 300 אנשי מפתח מתעשיית הפארמה מחד ונציגי חברות השילוח, הספנות והתעופה הגדולות מאידך, במסגרת יום עיון ייחודי שקיים "PORT2PORT" בשיתוף עם חברת ביופורום.

בחודש יוני הסתיים בהצלחה הכנס השנתי של "PORT2PORT", שהתמקד בנושא שילוח מבוקר טמפרטורה. המפגש הבוקר (ה׳) הינו המשך ישיר לכנס ומהווה למעשה את יריית הפתיחה להקמת פורום לשילוח מבוקר טמפרטורה, שבין השאר יציף את הנושאים הבוערים באמצעות המדיות של "PORT2PORT".

בראש הפורום יעמוד שי חיימוב. לדבריו, ״אנו שבעי רצון מההיענות הרבה ליוזמה. מחמם את הלב לראות כל כך הרבה אנשים מהתעשייה, כשכולם חולקים ידע כה רב, אך מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים של הובלת משלוחים מבוקרי טמפרטורה. הפורום פתוח לקהל הרחב וייתמך על ידי מדור ייחודי ב"PORT2PORT". אנו מעודדים את תעשיית הפארמה ואת ספקי השירותים הלוגיסטיים לקחת חלק בפעילות הפורום. בימים אלו אנו מגבשים את תוכניות העבודה לשנת 2014, לרבות הדרכות, סיורים וכנסים בהתאם לצרכים שיועלו על ידי חברי הפורום״.

הוסיף הבוקר מנכ״ל "PORT2PORT" דורון גבע: ״כמדיה מובילה בישראל בתחום התובלה והלוגיסטיקה, אנו רואים את עצמנו מחויבים לקידום פעילות הפורום לטובת ציבור הלקוחות וספקי השירותים הלוגיסטיים״.

יום העיון נפתח עם הרצאה מרתקת של קרן גינסבורי, מנכ״לית חברת PCI המתמחה ביעוץ בתחום הפארמה, על המשמעויות של הרגולציה והאיכות בשילוח. לאחריה הציג ראש אגף הרוקחות במשרד הבריאות ד״ר איל שורצברג את ההיבטים השונים ביישום תקינה בישראל.

מנהל השילוח והלוגיסטיקה באזור ישראל בחברת טבע אורי ישראלי הרחיב על האתגרים בפניהם עומדת התעשייה בכל הקשור בשילוח מבוקר טמפרטורה של תרופות.

יום העיון ננעל בשני פאנלים. הראשון עסק בנושא רגולציה ובו לקחו חלק ד״ר שורצברג, רפי קסיס ממכס נתב״ג, הרוקחת הראשית של חברת נובולוג מירי טריינין ומנהלת מחלקת איכות והרוקחת הראשית של חברת התרופות Novartis אנני גור.

הפאנל המסיים עסק בתחום האתגרים הלוגיסטיים בהובלת מטענים מבוקרי טמפרטורה. השתתפו בו מנכ״ל ICL ערן תמיר, סמנכ״ל התפעול בחברת ממן עירן קוסובר, סמנכ״ל לתפעול ומבצעי קרקע בחברת ק.א.ל רמי מרום ומנכ״ל Frisbee Global עודד טירר.

חברות וארגונים הפועלים בתחום מוזמנות להצטרף לקהילייה, ללא תשלום. זאת באמצעות מילוי הפרטים בטופס ההרשמה - לקישור לטופס הצטרפות לחצ/י כאן