חדש מיעיל פארמה: קו המספק הגנה במקטע האחרון של השינוע

קו המוצרים החדש, ה-Courier Family, מיועד בעיקר לשינוע של תרופות, קיטים של דיאגנוסטיקה וכימיקלים עדינים


00:00 ,16.05.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

חברתAcutemp , המיוצגת בישראל על ידי יעיל פארמה מקבוצת יעיל נוע, השיקה לאחרונה קו מוצרים המכונה Courier Family, שנועד לספק את המענה האופטימלי למקטע האחרון של השינוע, על מנת להבטיח את הגעת המוצר ליעדו בבטחה ובטמפרטורה הנכונה שנקבעה לו מראש.

חשיבות השמירה על הטמפרטורה הרצויה בקטע האחרון היא קריטית. לדברי המשנה למנכ"ל קבוצת יעיל נוע נעם נהרי, דווקא בקטע זה נחשף המטען לעיתים לטמפרטורה קיצונית, החורגת מהטווח שנקבע.

נהרי: "דווקא בארצנו החמה אנו שומעים לעיתים על תרופות המשונעות אל המשתמש הסופי באמצעות מעטפה עם קרחון. מדובר בתחום אפור, אשר גם בארצות אחרות אינו מבוקר לרוב בצורה נאותה על ידי הרשויות".

ה-Courier Family מיועד בעיקר לשינוע של תרופות, קיטים של דיאגנוסטיקה וכימיקלים עדינים.

ה-Courier Family כולל שלושה גדלים של צידניות קירור ייעודיות, המסופקות עם יריעות קירורPCM , המתאימות לטמפרטורות הובלה משתנות.

הצידניות מגיעות בגדלים של 3 ליטר, 6 ליטר ו-12 ליטר. הן כוללות רצועות, ידיות נשיאה ורצועות עיגון לעגלת שינוע, בהתאם לצורך ולנוחות המשתמש. יריעת הקירור מתאימה לעבודה בטמפרטורה של 2º-8º , 2º-25º, או הקפאה של-20º, וביכולתה לשמור על טווח טמפרטורה נדרש למשך 12 שעות לפחות.

מדובר באריזות שעברו בדיקות בסביבה קיצונית, של -30º-60º. הן מוכנות לפעולה וניתן להשתמש בהן בתוך דקות. קיימת אפשרות למיתוג התיקים עם לוגו החברה המשלחת.

קבוצת יעיל נוע מובילה בפיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים להגנה על האדם, המוצר וסביבת העבודה. הקבוצה כוללת שמונה תחומי פעילות: יעיל אירוטק, מוטינית טכנולוגיות, יעיל פארמה, יעיל נוע 1995, יעיל מדיקל, K&K יעיל DCS,  ווסקו ישראל.הקבוצה פועלת במגוון ענפי תעשייה ושירותים בארץ ובעולם, בכללם תעופה וחלל, צבא וביטחון, אלקטרוניקה והיטק, פרמצבטיקה, תחבורה ומערכת הבריאות.