מינויים חדשים באוריין

רונית בניפלה מונתה למנהלת מחלקת צד ג' ופרוייקטים ואילו ערן קטן מונה למנהל היצוא הימי


00:00 ,05.06.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

רונית בניפלה מונתה למנהלת מחלקת צד ג' ופרוייקטים ואילו ערן קטן מונה למנהל היצוא הימי
 
חברת השילוח הבינלאומי והלוגיסטיקה אוריין הודיעה על קידומם של שני עובדים לתפקידי ניהול חדשים. רונית בניפלה מונתה למנהלת מחלקת צד ג' ופרוייקטים, וערן קטן מונה למנהל היצוא הימי.
 
בנפילה, ילידת 1975, סיימה לימודי תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת דרבי ב-2006. את דרכה המקצועית בתחום החלה בניפלה בשנת 1996 במחלקת המכירות של חברת UPS, ובשנת 1998 עברה לחברת אוריין, בה מילאה שורה של תפקידים בארץ ובחו"ל ביניהם: עוזרת אישית למנכ"ל חן למדן, מנהלת שירות לקוחות בחברת 4LOGומנהלת המכירות של אוריין. כאמור, בניפלה מונתה לאחרונה לתפקיד מנהלת מחלקת צד ג' ופרויקטים.
 
מינויו של קטן למנהל היצוא הימי, מצטרף לתפקידו כמנהל סניף חיפה של החברה. קטן החל את עבודתו באוריין בשנת 2002 כפקיד רישוי ביחידה עסקית. לאחר מכן מילא בחברה מספר תפקידים ניהוליים ביניהם: סגן מנהל יחידה עסקית ומנהל סניף חיפה של אוריין.
 
קטן, יליד 1971, הוא הנדסאי מכונות תעופה בהכשרתו, מחזיק בתעודת משלח בינלאומי מאז 1999 ובשנת 2004 קיבל רישיון לסוכן מכס על ידי אגף המכס והמע"מ.
 
מהחברה נמסר כי מינויים אלה הם ביטוי נוסף למדיניותה של אוריין ליצירת אופק שירות רחב לעובדיה, ולקידומם לתפקידי ניהול בחברה.