רבעון שלישי מרשים ל-TNT

TNT, הספקית הבינלאומית של משלוחי אקספרס, לוגיסטיקה ודואר, פירסמה היום את הדוחות הכספיים לסיכום הרבעון השלישי לשנת 2005. מהדוחות עולה כי החברה רשמה עלייה של 9% בהכנסות הרבעון השלישי ל 3.2 מיליארד יורו.


00:00 ,03.11.2005 מאת: מערכת פורט2פורט

TNT, הספקית הבינלאומית של משלוחי אקספרס, לוגיסטיקה ודואר, פירסמה שלשום את הדוחות הכספיים לסיכום הרבעון השלישי לשנת 2005. מהדוחות עולה כי החברה רשמה עלייה של 9% בהכנסות הרבעון השלישי ל 3.2 מיליארד יורו.
 
כמו כן, רשמה החברה גידול של 37% ברווח הנקי עם 96 מיליון יורו לעומת 70 מיליון יורו אשתקד. גם בסעיף הרווח למניה רשמה החברה גידול של 5% בהשוואה לרבעון אשתקד.
 
חטיבת האקספרס של TNTנתוני שיא עם עלייה של 37% ברווח התפעולי וזאת הודות לגידול מרשים ברמת ההכנסות וצעדי יעילות בהם נקטה החברה שחסכו לחברה קרוב ל- 200 מיליון יורו. 

לדברי פטר בקר, מנכ"ל TNT, "אנו מרוצים מאד מהצמיחה בתחום האקספרס, שהגיעה כאמור לשיא חדש במהלך הרבעון השלישי של 2005". בקר מוסיף "ב- TNT  צופים להמשך מגמת העלייה בתוצאות גם במהלך הרבעון הרביעי, לאור החתימה על המיזם האסטרטגי המשותף עם חברת הדואר של יפן, הצלחת האסטרטגיה בשוק הסיני, וצירופם הקרוב  של שני מטוסי בואינג 747-400 לצי המטוסים  המיועדים לטוס בקו שנחאי-אירופה.  
 
לדברי אודי כספי, מנכ"ל TNT Express Israel , "גם בישראל התקבלו תוצאות חיוביות ברבעון השלישי של 2005 לאור השקתו המוצלחת של שרות ה- SPECIAL SERVICE בישראל והרחבת שירות היבוא על חשבון המקבל (Import Express) מעשרות מדינות נוספות".