אלעד גולדנברג: סוחרי אונליין חייבים לחדש קונספט עסקי

המנהל המקצועי של מושב ״לוגיסטיקה בעידן האי-קומרס״ במסגרת כנס PORT2PORT יסקור קונספטים עסקיים פורצי דרך ומעוררי השראה. אלעד גולנברג: יצרנו תמהיל נכון של דוברים״


14:05 ,04.06.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מושב ״לוגיסטיקה בעידן האי-קומרס״ מסתמן כמושב אטרקטיבי במיוחד עבור באי כנס PORT2PORT, ואין ספק כי אחד האחראים לתמהיל המוצלח של המושב הינו אלעד גולדנברג, המנהל המקצועי של המושב, יועץ אסטרטגי ומומחה אשר הקים את הפעילות העסקית של eBay בישראל. תפסנו את אלעד לכמה שאלות שמעניינות את כולנו.

 

כמנהל המקצועי של מושב ״לוגיסטיקה בעידן האי-קומרס״ באילו נושאים היה חשוב לך להתמקד?

 

אלעד גולדנברג: ״הלוגיסטיקה מהווה מרכיב מהותי באי-קומרס, אם זה באופי וטיב השירות, שביעות רצון הלקוחות וכמובן שורת הרווח. במושב המיוחד ייקחו חלק דוברים, מהמובילים בתעשיות האי-קומרס והלוגיסטיקה, אנשים שעושים את זה יום-יום בהיקפי מסחר מהגדולים בישראל. נתנו דגש על ההיבטים של שרשרת האספקה וההפצה, שמייצרים אתגרים לא פשוטים עבור הסוחרים, וגם תיבלנו בסיפור אישי מעורר השראה שמחבר את העולמות יחדיו״.

 

על מה אתה תדבר במסגרת המושב?

 

אלעד גולדנברג: ״עם היקפי מסחר מקוון שמתקרבים ל-3 טריליון דולר ברחבי העולם, נראה שכולם כבר שם והמציאו את הכל. חברות שמתכננות להיכנס לפעילות סחר מקוון וגם כאלה שרוצות להמשיך לצמוח אל מול הענקיות בשוק, חייבות לחדש בקונספטים עסקיים, שנותנים מענה לצרכים האמיתיים של הלקוחות. כמעט תמיד, המפתח למימוש הקונספט העסקי באופן שמשרת את הצלחת החברה, טמון בפתרון לוגיסטי אפקטיבי שתואם את הפעילות. בהרצאה שלי אסקור קונספטים עסקיים פורצי דרך ומעוררי השראה ואחבר בין שני העולמות, הסחר והלוגיסטיקה״.

 

מדוע כדאי להגיע למושב ״לוגיסטיקה בעידן האי-קומרס?

 

אלעד גולדנברג: ״אני מרגיש שיצרנו תמהיל נכון של דוברים שמעניקים מבט מלא על המגמות המובילות ושיח עמוק על מה ניתן לעשות כעת, ואיך להיערך לעתיד. והעתיד הולך להיות מאוד מעניין״.

 

המושב ״לוגיסטיקה בעידן האי-קומרס״ יתקיים ב-25 ביוני באקספו תל אביב החל מהשעה 14:00. ללו״ז המושב ולהרשמה לחצו כאן.