חברת DB Schenker בשת״פ עם פלטפורמת אי-קומרס

העסקה תאפשר ללקוחות של Schenker ליצור קשר עם למעלה ממאה ערוצי מכירה הנתמכים על ידי הפלטפורמה של ChannelAdvisor בעוד שהלקוחות של פלטפורמת המסחר האלקטרוני יקבלו גישה למתקני DB Schenker


13:40 ,04.04.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הלוגיסטיקה DB Schenker תתחיל להציע את שירותיה באמצעות ספק של מכירות מקוונות בשם ChannelAdvidor, וזאת לאחר ששתי החברות חתמו על הסכם שותפות.

 

העסקה תאפשר ללקוחות של Schenker ליצור קשר עם למעלה ממאה ערוצי מכירה הנתמכים על ידי הפלטפורמה של ChannelAdvisor בעוד שהלקוחות של פלטפורמת המסחר האלקטרוני יקבלו גישה למתקני DB Schenker כדי לאפשר את הפצת ההזמנה.

 

ונסה הול, סגן נשיא גלובל e-commerce, חוזים גלובליים לוגיסטיקה ב- DB Schenker, ציינה כי ״אנחנו ממשיכים לשפר את השירות שאנו מציעים ללקוחות מעבר למרכזי ההפצה, והשותפות האסטרטגית שלנו עם ChannelAdvisor יציע להם גישה מקיפה לשווקי מפתח כגון אמזון ו- eBay ברמה העולמית״.

 

האקן תיר, מנהל שותפויות אסטרטגיות בחברת ChannelAdvisor, ציין כי ״עבור מרבית המותגים והקמעונאים, היעדר פתרון לוגיסטי והפצה גלובלית הוא גורם מפתח המונע התרחבות גלובלית. השותפות שלנו עם DB Schenker תתן ללקוחות שלנו גישה לפתרון מוביל גלובלית כדי לנטרל את האתגר הזה״.