ביקור ראשון של שר התקשורת בדואר ישראל

שר התקשורת הנכנס, ח״כ דודי אמסלם, סייר במרכז הסחר הארצי לחבילות במודיעין, התרשם השר ממאות אלפי החבילות העוברות במרכז הסחר המקוון וסייר במרכז המיון הארצי למכתבים שייפתח בקרוב


10:46 ,16.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

שר התקשורת הנכנס, ח״כ דודי אמסלם, הגיע אתמול (ב׳) לביקור ראשון בדואר ישראל וסייר במרכז הסחר הארצי לחבילות, במודיעין. התלוו אליו מנכ״ל משרד התקשורת, נתי כהן וצוות משרדו, כאשר את הביקור מצד הדואר הובילו חזי צאיג, יו״ר דירקטוריון דואר ישראל ודני גולדשטיין, מנכ״ל דואר ישראל. עוד השתתפו בביקור שמעון פרג׳ון, יו״ר ארגון העובדים הארצי, והנהלת החברה. בביקור הוצגה בפני השר הנכנס האסטרטגיה העסקית של דואר ישראל, שמטרתה להוביל את הדואר לאתגרי השנים הקרובות עם דגש על צמיחה בתחומי הסחר והפיננסיים.

 

בנוסף התרשם השר ממאות אלפי החבילות העוברות במרכז הסחר המקוון של דואר ישראל מדי יום, ושמע כי עד סוף השנה יקלטו במקום וימוינו מעל 70 מיליון חבילות. עוד סייר השר במרכז המיון הארצי למכתבים, שצפוי להיפתח בסמוך בשבועות הקרובים, וישפר משמעותית גם את זמני המסירה של המכתבים.

 

השר אמסלם אמר בביקור שהוא מכיר מקרוב את דואר ישראל שנים רבות, והוא מברך על השינוי הרב שביצעה החברה בשנים האחרונות לתועלת הציבור. עוד אמר השר כי הוא מאמין שהדואר ימשיך להיות שחקן משמעותי בהורדת יוקר המחיה לרווחת תושבי ישראל גם בשנים הקרובות.

 

בצילום מימין: נתי כהן, מנכ״ל משרד התקשורת, דני גולדשטיין מנכ״ל דואר ישראל, שר התקשורת ח״כ דודי אמסלם, חזי צאיג יו״ר דירקטוריון דואר ישראל.