דואר ישראל: מחר לא יינתן שירות עקב שדרוג תשתיות

עקב שדרוג תשתיות מקיף במערכות המחשוב של חברת דואר ישראל, החברה מודיעה כי החל ממחר, יום חמישי ועד ליום שישי לא יינתן שירות בכל יחידות הדואר, לרבות בסניפים, במרכזי מסירת החבילות


13:29 ,20.01.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

עקב שדרוג תשתיות מקיף במערכות המיחשוב של חברת דואר ישראל, החברה מודיעה כי החל ממחר, יום חמישי 21.1.2021 מהשעה 15:30, ועד ליום שישי 22.01.2021 בשעה 8:00, לא יינתן שירות בכל יחידות הדואר, לרבות בסניפים, במרכזי מסירת החבילות, וכן באתר החברה, בשירותי בנק הדואר ובמוקדי השירות הטלפוני. בזמן זה לא ניתן יהיה לבצע פעולות עצמיות באתר, לרבות זימון תור מראש, הזמנת שליח או תשלום מסים. הודעה על כך פורסמה באתר הדואר ובסניפים, ולא ניתן להזמין תור לסניפים למועד זה.

 

בדואר ישראל מציינים, כי מיום שישי 22.1.2021 ניתן יהיה לקבל שירות רציף בסניפי הדואר מ-8.00-12.00 וכן במוקדים הטלפוניים של דואר ישראל ובנק הדואר, באתר החברה וכן באפליקציית דואר ישראל בנייד, ובצ׳ט עם נציג בפייסבוק. ניתן יהיה לשוב ולהזמין שליח עד הבית או שליח של gett מיום שישי בבוקר.

 

חברת דואר ישראל ממשיכה לעבוד ברציפות כתשתית חיונית, המספקת שירותים לכלל הציבור, גם בתקופת הסגר, וזאת בכפוף להנחיות משרד הבריאות והגורמים המוסמכים ותוך שמירה על בריאות עובדי החברה ולקוחותיה.

 

שעות הפעילות של יחידות הדואר בתקופת הסגר עשויות להשתנות בהתאם במצב התחלואה, הנחיות משרד הבריאות והרשויות המקומיות. טרם הגעה ליחידות הדואר יש להתעדכן באתר החברה או באפליקציה.